Přejít na obsah
foxy

Kontrolka vody ve filtru

Recommended Posts

Dnes se mi rozsvítila kontrolka 22,čili přítomnost vody ve filtru.V nádrži je ze třetiny asi stará nafta po bývalém majiteli zbytek V POWER tankovaný u Shellu před měsícem.Filtr je teď měněný(MANN)takže špatný být nemůže.Odkalovákem jsem vypumpoval asi 3 deci a svítí to furt.Servisák kde jsem měl auto na rozvodech říkal že konektor čidla byl odpojený,on ho vrátil zpátky a že ho mám zas vytáhnout a dál to neřešit.Moc se mi takový postup nezdá,je možný že je to čidlo v háji proto ho někdo přede mnou vyřadil?Nebo tam mám fakt vodu?Nafta vypadá na pohled čistá,u dna ve sklenici žádný kal není:myslim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíš je to tak , jak říkáš - to čidlo odešlo , proto ho původní majitel odpojil . Většinou ty čidla stojí kolem 1000,- a lidem se za to nechce utrácet těžce vydřený prachy :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem to byl projet 200 km,prvních 50 km piánko na zahřátí a pak 130 a výše.Auto jede jak z praku,necuká,nepadá výkon,vše OK.Takže vyjedu naftu na kontrolku a vezmu plnou V Poweru potom schválně zapojím čidlo.Teď je odpojené bo mě ta signalizace štve.Když tohle nepomůže tak ho vyměním.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku