Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 Break Relé zapnutých svetel


Lukas4076

Recommended Posts

Zdravím, mam takový problém z ničeho nic mi přestalo fungovat signalizace rozsvícených světel nikdo mi říkal ze by to mohlo byt nějaké relé v pojistkový skřínce nevíte prosím jaké relé to přesně je? Je jich tam nějak moc děkuji moc za info. :D

Upraveno uživatelem Lukas4076
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma to jeden kabel ale zkousel jsem zkouseckou a nejde do toho kabelu elektrika nevite prosim odkud bych mel k tomu dvernimu spinaci natahnout elektriku aby to fungovalo? Dekuji

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť ti to Havlicek.Lukas napsal - když má dveřní spínač jeden kabel , tak je to ovládaný kostrou , tzn , že když ten kabel opřeš o kostru (mínus) , tak tím simuluješ sepnutí toho dveřního spínače a buď se stropní světlo rozsvítí a spínač je vadnej nebo je závada někde jinde (kabel , stropní světlo , pojistka ...)

Předchozí příspěvky se necitují , máš to v pravidlech fóra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem zkusil a vubec se svetlo nerozsvitilo pak jsem zkusil ten panel osvetleni rozebrat prostrikat a jeste ohnout plechy na ovladani a taky nic a pojistka to asi nebude kdyz normalne osvetleni pri zmacknuti tlacitka jde nebo jo ? A co kdyz bude spatnej kabel do dveri da se natahnout pak odjinud jinej?

Upraveno uživatelem Lukas4076
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty pojistky se podívej a mrkni se taky pod koberec , jak máš položenou levou nohu , jsou tam dvě patice a dost často trpí na korozi - rozpoj je a mrkni , jestli nejsou vyhnilý piny (ty kabely od dveřních spínačů jdou právě tudy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...