Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní tlumič výfuku 406 Break 2.2i


Stejsn

Recommended Posts

Jednám s nimi, zatím mi to nebyli schopní potvrdit. Ale je to teda darda, 5 a půl za zadní tlumič, když na všechny ostatní motorizace je běžně k dostání skladem v ceně kolem tisícovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nic není .. Zkus sehnat koncak na 407 2.2 :) Kelly nic, Badisak nic, Asparts nic .... A cena v Peugeotu dle ServiceBox 41.000 :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@minimaxa  Jo jo, to je Polsko, o tom vím - ale správně by měl ten koncák vypadat takto :

EDIT : a ten "nahrazený díl" (OEM 1726TF) je sice "jen" za 8.000, ale mám info od Pe.Tr, že už se nedodává ...

598b6e2387bb4_Beznzvu.thumb.png.26aac46230eba66089a6cf6555030f1b.png598b6d79ead03_Beznzvu.png.aca7a45eb1814b6ef3629c52ce8bd32a.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mi ho sehnal můj kamarád, co mi servisuje auto.Říkal že mi ho objednal a několikrát se s nimi telefonicky ujišťoval, že je to na 2.2i BREAK. Měl by dorazit do 14 dnů a cena je asi 3 a půl tisíce. Tak doufejme že dorazí a že je to on.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ještě uvidím, nicméně za ty prachy půjdu nejspíš do toho polského .. no a když v tom za rok-dva bude zas díra, koupí se něco jiného. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, dzavel napsal:

Jak dlouho od nich máš výfuk? Nějaké postřehy o kvalitě? 

Teď to bude druhý rok, kvalita nevím, ale problém nastal, vysypal se střední díl, vnitřek, přijel jsem, vyměnili, omluvili se, odjel sem. bez placení. Nehnije to, koncovka (chrom, v ceně) jen zespodu, kde na ni nejvic teče voda, ale musíš si pod to lehnout abys to viděl. Za mě cajk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...