Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Regulacia tlaku turba 2.2 hdi 150kW r.v.2011


Sauron

Recommended Posts

Chcem sa opytat ci mal niekto uz tento problem na motore 2.2hdi 150kW.Mal som to na pc a pozeral som hodnoty na turbe pozadovany tlak a realny vzdy to bolo tak o 0.8baru menej takze mal som 2.000 priblizne ale pozadovana bola 2.7 a viac,sklon lopatiek v percentach sedel takze varibialita by mala byt v poriadku aj pri teste akcnych clenou bolo vsetko v poriadku.Osobne si myslim ci nama na to FAP filter vpliv ci nieje moc zaneseny i ked bol na cisteni ale neviem.Ak mal niekto takyto problem a vyriesil ho tak mi poradte.Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano mal aj ten snimac je uz vymeneni ide oto ze som dal FAP vycistit lebo bol uz zaneseni na diagnostike mi ukazovalo zanesenie na 75 percent to je to zo sa uz neda regenerovat tak sa vycistel dostal som aj certifikat garanciu na 100000km.Namontoval som ho a v jednotke som zadal ako novy ze sa vymenil lenze po urcitych km mi naskocilo az 80 percent zanesenia.Ta hodnota sa nedala ani vymazat ano pri vymene vycisteneho filtra furt tam bolo 75 percent tak som pojazdil ze si asi auto potrebuje nacitat tieto hodnoty sam lenze po 2-3 tyzdnoch uz tam je 80.Tak teraz neviem ci to robi ten FAP stale potrebujem uvolnit alebo aspon to skusit uvolnit ci sa ten tlak uvolni.Lebo zo vsetkeho mam pocit ze turbo by aj chcelo ale nemoze nieco mu brani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...