Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pípání rádia - bez výměny


Kreatura

Recommended Posts

Zdravím, 

Mám problém s pípáním rádia, tak cca po 3s. Pročítala jsem fórum, ale zatím co jsem našla, tak se týká pípání po výměně rádia a dá se řešit spárováním přes diag.

Nicméně - tady rádio fungovalo a z ničehož nic prostě přestalo. Krom pípání rádio funguje a pípá i CD. 

Nejde mi do hlavy, že by to bylo "jen" rádiem... 

Jedná se o Peugeot 307 rv 2001.

Nějaká rada? 

Moc díky ☺ 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... po nějaké době pípání a ježdění bez rádia se měnil motor, diagnostika proběhla.

Jediný co bez ustání řve je "anomalie abgasreinigung" - i po výměně motoru. Vzhledem k tomu, že auto řešil ve volným čase táta (jinak automechanik, zde platí, že kovářova kobyla dlouho chodila pěšky) doufám, že kdyby to bylo zásadní, tak by to snad řešil. 

Nicméně pokud by něco neřešil, že to "nebrání provozu" a nechtělo se mu to dělat, pak teda asi musím přemýšlet nad kvalitou oprav celkově,... Navíc jeho diagnostika není originál (pro domácí účely většinou sice stačí, ale..). 

Čili předpokládám - zajet do servisu je asi jediná jistota? Můžete případně někoho doporučit - poměr cena/výkon? (K němu do servisu na ofiko návštěvu se mi zrovna nechce)

Moc díky za vyčerpávající čtení a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže je tam ještě závada na emisním systému. Tak to opravdu chce diagnostiku. Univerzální diagnostikou nejde konfigurovat např. radio a další věci. Ta dokáže jenom vypsat závady na motoru a popř. je smazat. Diagnostiku mohu udělat já, to není problém. Stačí jen dohodnout termín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...