Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Android radio do 508


Rayan

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

já musel vymazat spárovaný telefony a poté jsem spároval dva nové

edit: beru zpět , nevšiml jsem si že nejde o origo rádio

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nemam nic sparovane...............radio mi nenajde telefon a telefon nenajde radio...

 

Tak problem je vyrieseny..........Vo factory setings na prvej strane som menil jednotlive moznosti pri BT a ked som nastavil BT na hodnotu SD-968 zacalo to fungovat :)

Upraveno uživatelem Luboss1991
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravým tak jsem nainstaloval An.radio radio hraje v pohodě žadný problem ze signálem dal jsem tam nove přehrávače jak videa tak mp3 puvodní  se sekali ,sparovaní přes blut. v pohodě ovládání na volantu funkční přímo od výrobce až na mute vypne radio, Internet přes telefon bez problému víc napíšu v novem roce dodělám zadní a přední kameru.Ale jedem problem mám pokažde  když zdechnu auto a vytáhnu klíč radio se vypne aji když nastavím acc off 5min. mám toto 

https://www.aliexpress.com/item/Android-7-1-2GB-RAM-Quad-core-Car-DVD-player-GPS-navigation-radio-Stereo-for-PEUGEOT/32826053933.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.265a4c4d4zOwzr

 

A ještě dotaz skoušel jste Car Launcher AGAMA 

Upraveno uživatelem Péťa
Nepiš dva příspěvky těsně za sebou, použij edit ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypne sa ti uplne? Ak ano, tak ja som riesil tento problem a trebalo prehodit piny na konektore...

 

Co sa tyka toho Launchera....Ja mam nainstalovany CarWebGuru Launcher.

Zatial som si to len nastavil aby to nejak vyzeralo ale nemam to celkom otestovane :)

 

IMG_20181228_154723.jpg

Upraveno uživatelem Luboss1991
Pridane foto lunchera.....kvalita nic moc :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Ono ty číny jsou fajné ale spolehlivější bych viděl třeba toto: https://www.2din.cz/autoradia-s-android-auto/ pokud se teda nevyžaduje vyloženě zpuštění youtube tak waze, gogole maps apod tam jdou a rychlost navi ej závisla pak na samotném telefonu. U mě přes iphone to fčí hodně rychle ( 7 plus ).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim o pomoc. Dnes sa rútim po dialnici a zrazu radio stíchlo velmi som nemal cas to po pri tej rychlosti studovat ale prestalo reagovat a ked som stlacil mute vyplo ho a uz nenabehlo. Po chvili vyhodilo tuto hlasku. Vid foto. Mal som tam napojeny HDD 320GB na ktory mi ukladalo video z prednej kamery a zaroven som pocuval mp3 z neho kedze radio na androide a dialnici sa neda počúvať. Zrejme hdd sposobil ten problem. Fungovalo mi to bez problemov pol roka. 

Prossim o radu, da sa nejako urobit hard reset? Keď na nič nereaguje, maximalne cuvacia kamera funguje, inac stale cierna obrazovka. Dakujem za rady

20190226_121554.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...