Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Android radio do 508


Rayan

Recommended Posts

V 3. 7. 2022 at 12:49, vitor napsal:

Hi, I have 508 hybrid 12/2013 and want update my radio to android.

This is my actual :

9802655780

RNEG2.37.A.2

Searching in web i identify RVT5637.

https://www.witson.com/displayproduct.html?id=2696826628785536 It is possible?

I think Luboss1991 have experience with this type of upgrade, correct? I want insert a Reverse camera to.

This really works? It is difficult installation?

 

1656778093266.jpg

I had a 7 inch model radio. I think the radio was a PX6. Now I have a 9-inch model. The suction camera worked the same on both radios. (without problem)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všetkých, znova oživím diskusiu o zlepšení signálu rádia. Nechcem zakladať zbytočne novú tému, tak skúsim najskôr tu. Namontoval som Android rádio typu "junsun" (všetko je to na jedno kopyto :D) do P308 r.v.2013. Keď som sa radil v špecializovanej predajni na autohifi, tak mi poradili pred rádio zapojiť fantómový napájač antény, kúpil som rovno s fakra konektorom, čiže som už nepotreboval tú redukciu čo bola k rádiu a zapojil to priamo pred rádio, samozrejme káblik z napájača som napojil na modrý "ANT" kábel z rádia. Vyzerá, že to kvalite príjmu veľmi nepomohlo :(. Čo čiastočne pomohlo bolo vypnúť funkciu AF (auto focus) čiže rádio sa už nesnaží tak šialene každú chvíľu preľaďovať, no šuští celkom statočne.

otázka č.1: má vôbec P308 r.v. 2013 aktívnu anténu? Mal by som na nej namerať 12V, no nenameral som nič

otázka č.2: máte niekto overenú anténu, ktorá fakt vyrieši tento problém? 

Ďakujem vopred za každú pomoc

Upraveno uživatelem dodulo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aktualne jezdim v Ovci s android radiem a sem nastvanej
obrazovka hezka - signal a AF priserne - mezi kolinem a prahou kde jsou MAX 3 frekvence - to dokaze naladit asi 10 ruznych stanic nez najde zase tu "puvodni"
ale co me zarazi je ze pri tehle letnich teplotach a prudke deceleraci se mi strati radio signal - sviti ze radio hraje ale zvuk ani info o zvuku nikde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj, jedna neobvyklá otázka. Mam ešte staršiu verziu Android 8 rádia a podaril sa mi rozbiť displaj.... 🤦 

Menil ho už niekto z vás? Na ali majú nejaké náhradné sklá ale ani neviem ktorý konkrétne to je a či je to vôbec možné vymeniť. Ďakujem 

Upraveno uživatelem cerki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ahoj, auto bolo v servise a po odpojeni baterie samozrejme treba nastavit cas. Cas som nastavoval cez povodne radio, neexistuje nejaky trik ako ho nastavit “packami” na volante? Nieco som nasiel na youtube sice pre Citroen, no aj tak nefunguje :(

dakunem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...