Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Android radio do 508


Rayan

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Ano, ten káblik treba dokúpiť, ak majú tie android rádia z aliexpresu fungovať aj s carplay. Tiež som o tomto riešení premýšľal, ale dať nejakých 400€ za rádio a tento káblik a potom sa ešte babrať s prestavbou tak na to moc nemám chuť, možno ak by som to mal možnosť videť na živo na nejakej 508 (ak je tu niekto z NR kraja prípadne TN a bol by ochotný mi to ukázať budem rád)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

tuším to ani nejde updatnúť štandardným spôsobom, treba kúpiť CPU board. ja som to riešil dávno. Mal som android 5.1 a prešiel som na Android 7.1.1 kúpou PX3 CPU board vid foto. Celé to záleží od modelu rádia ktoré máš. ja mám s označením W2-A5637

IMG_20171108_154036.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ahoj lidi... Tak jsem nainstaloval radio z číny do auta a hle, nefunguje ani ovládání na volantu, ani parkovací senzory. Zapojil jsem všechno co šlo někam zapojit a stejně nic. Nastavil všechno možné ve factory setting. Canbus decoder je tam Raise, takže jsem zkoušel i najít raise v canbus. Co mě ještě zarazilo, bylo že není kam zapojit hnědou koncovku ze středového panelu... Ví někdo co s tím? Psal jsem už číňanovi, ale stejně... Díky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já se ani pomalu nedivím :-).

Docela mě i fascinuje, že máte odvahu do toho jít ;-). Když něco funguje, tak se do toho nehrabu. Že to nemá například minorlink, tak to vím od začátku a nebudu to řešit pokud to pro mě není podstatná věc, kterou si koupím rovnou když jí potřebuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...