Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Android radio do 508


Rayan

Recommended Posts

V 18. 8. 2018 at 10:54, Luboss1991 napsal:

Tiez zvazujem kupu android radia, Mate niekto aj to ovladanie pri riadiacej pake? (v stredovej konzole)

Uvazujem ze by som si domontoval aj to kebyze je to funkcne :)

Pravdepodobne objednam  TOTO  . Otcovi som  tiez kupil pred 2 rokmi android radio a vyzera to dobre :)

Stredova konzola funguje je to celkom super pretože si hned prepnes navigaciu, radio alebo media. Jostic funguje tiez ale ma predvolene funkcie aj ked pouzivas rozne aplikacie stale tocenim pridavas hlasitost a smer hore dole prepinas pesnicky alebo stanice na radiu. Vraj sa daju konfigurovat tlacidla ale mne sa to zatial nepodarilo ak by niekto vedel ako sem s tym. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 8. 2018 at 22:30, gerlik napsal:

Ahoj chlapi, neví někdo jak protáhnout kabel od zadní parkovací kamery pátýma dveřma. Díky za odpovědi.......... :myslim 

Kabel ku kamere zaberie pomerne vela casu ale nieje to ziaden problem. najprv je potrebne dat dole plasty s piatych dveri. POZoR niketore skrutky su skryté pod dalsim plastom hned pod tretim brzdovym svetlom az tak pojde dat dole cely ten plast. Najtazsie je pretiehnut kabel tou gumovou trubicou ale pomocou drotu to ide v pohode. Tu gumenu hadicu je lepsie odpojit na oboch koncou od karoserie.  potom aspon u mna som tahal kabel v pravo hore poda B stlpik cez A stlpik tam staci dat iba tesnenie okolo dveri dole a poza odkladaciu skrinku sa dostanes az k rádiu. Takto som to robil na kombi SW verziu neviem ako je to na sedane ale univerzálny navod nieje.  treba si vyhradiť jeden den a pomaličky rozoberať....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, cerki napsal:

Stredova konzola funguje je to celkom super pretože si hned prepnes navigaciu, radio alebo media. Jostic funguje tiez ale ma predvolene funkcie aj ked pouzivas rozne aplikacie stale tocenim pridavas hlasitost a smer hore dole prepinas pesnicky alebo stanice na radiu. Vraj sa daju konfigurovat tlacidla ale mne sa to zatial nepodarilo ak by niekto vedel ako sem s tym. :-)

Dakujem Cerki za info, aky mas typ radia? mohol by si mi prosim ta poslat aj nejake foto ? vdaka :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja kupoval cez aliexpress vid odkaz. Pozri si recenziu z 11.7. dal som tam aj nejake fotky 

http://s.aliexpress.com/YbiEb6zE?fromSns=Gmail

RDS vyzera presne ako v popise vyrobcu a funguje. ukazuje názvy stanic a vies si ulozit asi 18stanic. 

Radio nabehuje ozaj rychlo aj z vypnuteho stavu. zo sleep modu takmer okamzite.

Radio ma 2 vstupy na usb a usb vstup v laktovej je vlastne napojeny na jeden zo vstupov z radia akokeby predlzovakom su k tomu kable a jeden usb vstup ti ostane napr. na prednu kameru alebo na iné. 

 

Chybičky krásy android radia mnou spozorovane.

1. senzory pipaju zvukovo ok ale predne senzory nezobrazuje pri jazde vpred iba pipaju.

2. Pri cuvani pipaju a zobrazuje vsetky senzory len farby su obratene. :-)

3. S tlačidlom mute vypnem cele radio a nedaju sa nastavit tlacidla aj ked aplikácia na nastavovanie tam je.

4. signal radia je ale na top mieste a ozaj zatial nepomohli ziadne zlucovace ani zosilovace

5.ak si na nieco este spomeniem dam vediet ale pravdepodobne to nieje nieco na co by sa nedalo zvyknut

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ak nic ine okrem radia nezapaj, tak nieje potrebne tam pripajat ziadne kable bez koncoviek. Vsetky potrebne kable reproduktory.... su uz zapojene v konektoroch ktore len pozasuvas. Pripojis obrazovku, usb kabel, velky dvojity konektor s napajanim a reproduktormi, CAN bus, GPS antenu, maly reproduktor cez ktory pípajú senzory a ak nemas tak aj mikrofon a malo by to fungovat. Na kable ktore nemajú konektor sa napajaju cúvacia kamera alebo ine vstupy a vystupy.  Vid foto ak pomôže: 

20180709_191759.jpg

20180709_201636.jpg

20180709_201830.jpg

20180709_195536.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Já se ptám jestli to někdo nezkoušel nainstalovat, jestli to používá a jestli to funguje.
Rádio s androidem nemám ale přemýšlím že koupím tohle: https://www.witson.com/en/displayproduct.html?id=2696786892457344

Ty Seznam mapy jsou podle mě nejlepší navigace pro android tak chci vědět jestli to bude fungovat.

Díky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Domov mi dorazil antenny zosilnovac + zlucovac v jednom z aliexpresu tak som bol zvedavy a otvoril som ho....

Nerozumiem sa do radiovej techniky, ale nieje mi clekom jasne ako nieco moze zosilnovat ked to nema ani jeden aktivny komponent (ak sa mylim opravte ma) 

Zlucenie vstupov je riesene tak, ze konce obidvoch fakra konektorov su skrutene a napajkovane na plosak .....Viac povedia fotky..

osobne si myslim ze toto nemoze mat ziaden ucinok... :)

IMG_20181024_212206.jpg

IMG_20181024_212307.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...