Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Android radio do 508


Rayan

Recommended Posts

O to nejde čakal som 3 týždne na balik, ktorý mimochodom doniesol UPS kurier len číňan to strašne neskoro odoslal, takže som pripravený sa s tým teraz potrápiť

len nerad by som rozoberal niečo čo nemusím, kvôli kabeláži. 

Vopred ďakujem, fotky pomôžu samozrejme, ale nemusis sa s tým nejako trápiť možno postači len ak napíšeš kade si to ťahal či zhora alebo zdola, z ľava alebo z prava. lebo predpokladam že najhorsie to bude napojiť pod palubovkou. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vdaka za napad, skoda ze som o tom nevedel skor. Teraz to uz zrejme do dovolenky nestihne zrejem dorazit vcas z Číny. Som rad ze vobec radio doslo cakal som ze aj radio pride skor, buduci týžden odchadzame takze rad by som to mal namontovane. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ved to ze este neviem nic, pretoze len teraz to doslo. Manzelka to dnes prevzala este som to ani nevidel. Hned ako to namontujem podam celkovu spravu. :-)

A ešte cakam objednal som ten zlucovac so zosilovacom, ten prvy o ktorom som pisal minule. Nie ten ktory mas ty ale ten prvy nech vieme aspon porovnat ci su ine. :-) ale neviem kedy dojde objednaval som minuli tyzdene pisali ze rychle dorucenie len este nedorazilo. Ale na dovolenku do Bulharska mi staci aby fungovalo USB radio az po dovolenke. :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cerki@...... ahoj, co se týče konektoru, tak musíš koupit protikus konektoru FAKRA ( nevím jestli samce nebo samici) a kousek koaxiálu, který propojíš s konektorem šroubovacím v jednotce, je to jednoduché, ale potřebuješ lisovací kleště ....... zkrátka musíš vyrobit redukci .......

Musíš táhnout kábl z kufru až k rádiu, není to složité , ale zabere to čas, já to mám taženo v pravém prahu .......

Vůbec nelituj, že nemáš zadní kameru bezdrátovou, ta totiž je velmi nekvalitní obrazem (nízká přenosová rychlost), stojí za to si dát trochu práce a protáhnout dráty celým autem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím poradte mi lebo akosi nerozumiem činskej reči preloženej do angličtiny. Písal som do činskeho obchodu nech mi poradia ako by som mohol nastaviť tlačidla na volante a poslal mi toto. Zatiaľ neodpoveda na moje dalsie otazky. Pochopil som to tak že mam urobiť tovarenske nastavenia a nejako vybran "CANBUS 83" ale ako to neviem a trocha sa bojím že tovarenskymi nastavenia zmažem aplikacie. 

Poslali mi nasledovny postup: 

1. choose canbus

2046664664_1.choosecanbus.jpg.2a41b45177bb69cf8e481cd9307b29d6.jpg 

 

2. choose canbus

281463588_2.choosecanbus.jpg.7864ed7609fbcc8c0a386406f9cf0ba5.jpg

 

3. choose canbus 83

1872989069_3.choosecanbus83.jpg.3ee446b8d36b2fc4db4a3d33e6bd73db.jpg

 

Teraz len hádam že password je 126 a potom neviem ako mam vybrat CANBUS 83

 

 

 

1. choose canbus.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

83 canbus mi nefunguju vobec tlacidla. A ta 61 mi stale pri mute vypne  radio. Ale tak ze ked ho znovu stlacim za 2 sekundy nabehne znovu. A aj pri vypnutom motore hoci aj cely den ked nastartujem zapne sa radio za par sekund dokonca zacne hrat radio ak bolo naposledy spustene. Neviem ale zapnut radio bez kluca. Neporadi niekto nevybie mi v tak zapojeni radio baterku pretoze android stale bezi ale v akomsi spiacom rezime. Android logo pri zapinani vidim iba ked odpojim kable z rádia a znovu ich pripojim. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak MUTE nedávej........nebo máš tlačítko MUTE naprogramované i na vypnutí...... jinak režim AUTO SLEEP mam taky, a byreii to vůbec nevybíjí...je to minimalní odber energie jako na tabletu s androidem.

Vyhoda je v tom ,že zapneš klíče a radio je hned ON.....žadné otravné bootovaní !

Radio se jinak než s klíčkem zapnout nedá !!

POkud chceš bootovat radio při každem zapnutí klíčkem...tak  musiž v nastavení - extra nastavení - hned první položka od zhora .......zmenit  z AUTO sleep např na 30 min, za které se to radio natvrdo vypne.........

settings-autosleep.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
V 9. 7. 2018 at 16:57, jarda20 napsal:

cerki@...... ahoj, co se týče konektoru, tak musíš koupit protikus konektoru FAKRA ( nevím jestli samce nebo samici) a kousek koaxiálu, který propojíš s konektorem šroubovacím v jednotce, je to jednoduché, ale potřebuješ lisovací kleště ....... zkrátka musíš vyrobit redukci .......

Musíš táhnout kábl z kufru až k rádiu, není to složité , ale zabere to čas, já to mám taženo v pravém prahu .......

Vůbec nelituj, že nemáš zadní kameru bezdrátovou, ta totiž je velmi nekvalitní obrazem (nízká přenosová rychlost), stojí za to si dát trochu práce a protáhnout dráty celým autem.

Ahoj chlapi, neví někdo jak protáhnout kabel od zadní parkovací kamery pátýma dveřma. Díky za odpovědi.......... :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...