Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Android radio do 508


Rayan

Recommended Posts

Takze pani, odbehol som do auta a skuste toto

@Pipo44 - Zrkadlenie kamery nastavis v Extra Setings - Reversing X mirror

@gerlik - Skus vo factory setting  (kod na vstup je 126 - aspon u mna) na poslednej zalozke others a dole prohibit reverse - zapina cuvaciu kameru pomocou canbus signalu

IMG_20190406_205308.jpg

IMG_20190406_205249.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi, tak bohužel žádná změna vše jsem nastavil podle tvého fota Lubossi1991 a stále nic. Chtěl jsem se zeptat jestli nevíš něco o tom že by to mohlo zablokovat BSI. Ještě bych tě chtěl poprosit o nafocení celé založky canbusu  a others. Děkuji moc.... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi ešte jedna otázka... nemali ste v oblasti bezpečnostného pásu-na stlpikoch také pukanie.... neskutočne ma to znervoznuje 

neriešili ste to niekto ?

Upraveno uživatelem MJSytic
pokud chceš něco doplnit, používej "upravit"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeší se zde radio v 508. Chlapi tu řeší výměnu za čínu,ale mě by docela zajímalo jaké parametry má SMEG nebo spíš jaké zvládne waty a ohmy na repra.Přemýšlím o výměně,tak abych koupil dobře.Má někdo tyto informace?MJSytic než mě sjedeš co se sem cpu :),tak jsem hledal do jakého tématu to vložit.:myslim Ještě jedna otázka,podporuje SMEG dvd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi, tak bohužel Lubosi1991 nastavil jsem CanBus podle tebe a others taky a ty kabely reverse tam jsou opravdu dva ale pokud zapojím jakýkoli z nich  na +12 V  tak se kamera zobrazí ale rádio se během pár vteřin restartuje. Prosím ještě o nějakou radu já už z toho jsem zoufalí. Děkuji moc........... :myslim   😪

Upraveno uživatelem gerlik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...