Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lanko spojky?


peugeotpartner

Recommended Posts

ahoj všem, menil jsem převodovku na 1.4 KFX 1997 stará uz hučela nová je zatím tichá, spojka je ok-lamela je dost silná ani ploška kde se dotýká spojkové ložisko není opotřebovaná, dal jsem jen nové ložisko spojkové , ale ted musím pedál mačkat az na podlahu abych zařadil zpátečku-jakoby spojka se uplne nerozepla nebo bude prevodovka nejaká vadná nebo táhlo....1-5 jde řadit normálně ale musím pedál spojky mackat více nez před výměnou, muze to být lanko spojky? samoštel? v minulosti taky někdy šla zpatecka řadit huře musela se najít správná poloha na řadicí páce... mozna jsem zpet namontoval špatně to lanko, jaký je správný postup - diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špatně nastaveny lanko ,kdyz jsi ho nasazoval slo lehce??

Jestli ne bylo na dorazu.

Již pouzite lanko se samostelem musis pred nasazenim stahnout pak nasadit parkrat seslapat a pak si to sedne.

Presne tak jsem bojoval s nivym lankem primo od peugeota.

Upraveno uživatelem velkybanan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to pouzite lanko jsem stahl u toho plastového drzáku co je zahaknut k pedálu tak se to tam zmacke a povolí to,  tak jsem to lanko sesadil i nasadil....nicméně  lanko je naplé tak si myslím že je vada v převodovce, ta stará hučela ale razení šlo luxusně, ta ted  je tichá ale zase ta zpátecka nejde

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pak tedy jine lanko coz se mi nezda,ale treba se urcite mylim :myslim

Ps:ono se to stahuje pred tim samostavem co jde do drzsku prevodovky,vesměs ten samostav zarazis zpatky,pak budes mit krasnou vuli to nasatit na paku prevodky.

Jak rikam resil jsem to podobne nez jsem na to prisel.

Upraveno uživatelem velkybanan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted jsem s tím jezdil a zjistil že i pětka jde huře (ostatní rychlosti jdou bezvadně) a ta zpátečka-mezi spojovací tyči a  řadící pákou je vůle tj  ve spojení řadící páky a táhlem k převodovce, na převodovce od táhla není vůle, může to být i tím? pětka i zpátečka se totiž  na řadící páce odtlačí doprava, děsí mne jen že by to mohlo být převodovkou, už nemám sílu to znovu měnit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...