Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zvuk při studeném startu


Mitchy

Recommended Posts

Zdravím,

mám Peugeot 307 1,6 16v 2002 typ motoru NFU a při studeném startu i teď v létě se mi ozývá zvuk jako je na videu, video jsem nepořídil já ale zvuk je naprosto identický a nemůžu ho identifikovat a už jsem z toho zralý na uzavřené oddělení psychiatrické léčebny. Každý mi říká že motor za studena prostě rachotí ale mě ten zvuk nepřijde zdravý. Jinak šlape jako hodiny. Na zahraničních fórech píšou že je to ventil odsávání palivové nádrže ale po odpojení zmíňeného  ventilu mi přišel zvuk stále přítomný ale auto nebylo uplně studené. Na zahřátém motoru se zvuk z 95% ztratí. Nepotýkal se zde někdo s tímto problémem? Jsem vděčný za každou odpověď. Olej dávám Total Quartz 9000 5W-40 každých 10000km.

Díky za odpovědi.  Michal

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mně to taky dělává, ale jenom když je chladněji, teď ne. A když jsem to rozebíral s mým dvorním servisákem, tak taky říkal, že to budou hydroštely. Bohužel nové jsou neúměrně drahé, tak to neřeším. Na Netu jsem sice našel videa nadšenců, co si motor rozebrali a hydroštely pracně vyčistili, ale přijde mi to teda dost overkill...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...