Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Možnost přivýdělku - úklid


Marcel505

Recommended Posts

Zdravím,

kdyby někdo měl zájem, hledáme do domu někoho na úklid. Nejlépe firma nebo někdo s ŽL, OSVČ atd.

Jde o čtyřvchodový dům, 5 pater. Úklid 1x týdně, 1x měsíčně sklepy, 2x ročně generální úklid. Také odklízení sněhu.

Praha 10.

Případně zašlu rozpis požadovaných prací pro vypracování nabídky úklidu.

Úklid od 1.10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mi bylo 20,tak jsem v bytovce byl také,je to už víc jak 30let zpět a každá partaj se střídala a patro si setřela a pak společně i sklepy jednou za čas a fungovalo to a co slyším od kolegů,tak to tu funguje i dnes,že si raději nenecháte prachy do fondu oprav.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak už bude výběrové řízení. Tak to snad dopadne dobře...

Dřív byl rozpis, na uklízení schodů pod bytem a nad vchodem.

Ale půlka baráku zestárla, takže nemůže, potomci za ně taky nemůžou a mladejm se nechce...

Se současnou firmou byli problémy, nakonec se to vyřešilo tak že skončili sami a jen doufám, že ta nová bude lepší.

Scratch: Tam jsou podesty tak 5m2, ale ještě musíš počítat mezanin. Takže přesně jak píše oddie...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Marcel505 tak ty podesty jsou teda hodne male, typickej panelak ma kolem 20m2, na to jsem to pocital. Tak v tom pripade bych to videl na .....

V 3. 8. 2017 at 7:43, Přema napsal:

15000 / měs. ? nám v bytovém domě o 3 patrech  8 byt.jednotkách to dělají při stejných podmínkách jen bez odklízení sněhu za 600,- /měs.

 

OK, spocitam to tedy na primo...  pro Premu :D

pri podeste 5m2 (coz me zarazi) to mas s mezaninem 30 m2 na jeden vchod x 4 = 120 m2, schodiste 3 m2 x cca 6 schodist = 18 m2 x 4 = 72m2

Celkem tedy 192 m2 na tydenni uklid. Sklepy dejme tomu 15m2x4vchody, cca 60 m2, nevime jaky prostor na odklizeni snehu, nevime jak bude snezit, a tohle je vzdy risk, na ktery bys mel byt i pojisten, a to taky neco stoji. Do toho 2x rocne generalni

Kdyz jsem si to hodil do excellu tak mi vylezlo nejakych 8000 za mesic. Ale protoze jsme v praze a musime se nejak pohybovat a koupit chemii protoze to nedelame octem, nebo rychle sehnat blba s lopatou.... atd. Takze nabidka po upresneni Jardou by se mela pohybovat od 8 do 10 000, niz ani vys bych nebral. Klidne mi Jardo pak zavolej a ja ti zkusim poradit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8/2/2017 at 21:31, Milan+ napsal:

Když mi bylo 20,tak jsem v bytovce byl také,je to už víc jak 30let zpět a každá partaj se střídala a patro si setřela a pak společně i sklepy jednou za čas a fungovalo to a co slyším od kolegů,tak to tu funguje i dnes,že si raději nenecháte prachy do fondu oprav.:myslim

Radsi si to zaplatim a budu misto toho delat neco uzitecnejsiho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratch:

To je dům z 60.let, kdy máš schody - podestu - schody - podestu pro tři byty a zase dokola. To není jako klasický panelák, kdy máš chodbu kolem dokola okolo výtahu.

Jsi hodně blízko... Přesné podlahové plochy si nepamatuji, s nimi by to bylo lepší počítání, taky musíš odečíst úklid výtahu a že se sklepy jen zametají 1x měsíčně.

Nabídek jsme měli několik, a máme vybranou jedinou, která má v sobě sníh a je to ještě za méně než píšeš. Tak to snad klapne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...