Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto nestartuje


Sparhawk

Recommended Posts

Ahoj všem

Prosím o radu či zkušenosti

Mám auto Peugeot 407SW, rok.v.2005, 85 kw, palivo benzin/lpg

Mám problém že mi auto ráno nestartuje , startuje až na po čtvrtý při lepší naladě spíš při přepnutí na plyn.

Měl jsem auto v servisu plynu, vím že plyn do auta nepatří ale s ním problém nemám aspoň co se plynaře týká, mám problém z benzínem, netahne tarokuje a nestartuje prostě víceméně nejede . Startuje to špatně jak za studena tak za tepla i když za tepla to je lepší . Mechanik zkoušel už skoro uplně všechno jak tlaky tak lištu , škrtící klapku , labsondy a nic proto zkouším jestli někdo neví tu , budu rád za jakoukoliv radu už vážně nevím ,mám ho rád jezdí se mě v něm dobře tak ho nechci dávat pryč

děkuji za jakoukoliv radu zkušenost

Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš problém s jízdou na benzín při startech i za jízdy ale na LPG to jinak jede dobře, tak může být problém s přívodem paliva. Tj. vlastní benzin, čerpadlo paliva v nádrži (to má integrovaný regulátor tlaku a palivový filtr v sobě), palivové hadičky a vstřiky. Ale předpokládám že to všechno už jste zkoušeli.

Nebo to může být rozhašené i díky špatně nastavenému LPG (i když na LPG jede dobře). Tady bych asi zkusil vymazat adaptační hodnoty a jezdit jenom na benzín. Smazat se dá jenom origo diagnostikou. Odpojit ŘJ u Tebe nepomůže. 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vúči benzinove čerpadlo udělal tlaky a kolik to stříká , dává to tolik kolik má. Vstřiky jsou trošku kolmo ale to prý plyn udělal, když by to z kalibrovali tak by to udělalo se stejně , chceme zkusit egr ventil sice podle počítače jezdí jak má ale nemusí to být pravda .:( a pak nevím co dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne projiždím ho na benzín , více méně to řeším už z minulého roku na podzim to začalo , ale přes zimu to přetalo dělat a jak se oteplovalo tak to začalo znovu a teď to nechce startovat a přestalo to jezdit ale to je možná nějaký nasledek. Mám pocit čím větší teplo tím je to horší. v pondělí to zase vezu do servisu , tak nechám přezkoušet všechno co mi tu napíšete a za to moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...