Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co takhle srazíkChomutovkých lvíčat ??


Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 1 rok později...

Zdravíte ostatní, které jezdí ve stejném Peugeotu?

Já se s novou 407 o to snažím ale buď to jsou němci nebo slepci a nebo ženy. Těch 407 moc nejezdí ale až mě někdo potkáte v Chomutově nebo v Jirkově tak na mě blikněte nebo mávněte ať vím že se známe odsud. Může to být jakýkoli Peugeot. A také občas jezdím do Varů.

Takže já jsem toto:

407ey2.jpg

Se stejnou barvou jsem viděl v CV ještě někoho.

[upravil dne 4.8.07 MMMMM]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

Zdravíte ostatní, které jezdí ve stejném Peugeotu?

Já se s novou 407 o to snažím ale buď to jsou němci nebo slepci a nebo ženy. Těch 407 moc nejezdí ale až mě někdo potkáte v Chomutově nebo v Jirkově tak na mě blikněte nebo mávněte ať vím že se známe odsud. Může to být jakýkoli Peugeot. A také občas jezdím do Varů.

Takže já jsem toto:

407ey2.jpg

Se stejnou barvou jsem viděl v CV ještě někoho.

[upravil dne 4.8.07 MMMMM]

Krasavice,až pojedeš do Teplic blikej na světle zelenou 406.

[upravil dne 4/8/2007 mifa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Romis

Čau,

tak máme za sebou srázek (sice jsme byli jenom 4), ale i přes to si myslím, že se to celkem vyvedlo. Celkem jsme pokecali. Tak doufám, že to nebyl poslední sraz uskutečněnej v Chomutově, a že bude lidí přibývat

Roman

Jaká by byla účast nyní ??????? Já vím v Klášterci o 4 lidech, 2x asi Kadaň. Chomutov a okolí znám jen Vertexe. Na Křivoklát nás jelo sice více pohromadě, ale přesně nevím kdo odkud byl, myslím že tam byl ještě někdo z Jirkova a od Loun.

:myslim:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jestli 6 kousků z Klášterce a z Kadaně, tak já z Chomutova, vím ještě o dvou členech, ale nevím. Ruda auto už možná prodal. Snad White s 406tou. Pak je ještě jeden člověk s GTI kousek od Chomutova. Někdo je v Otvicích, což je taky u Chomutova.

Těžko říct, možná, že kdyby se hodilo vlákno, někdo by přijel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rudan

Zdravím severočechy, auto jsem neprodal (to jen pro Vertexe). Mám stále svého piškota HADEI a zatím jsem spokojen. Konečně jsem ve vyhrabal z rodinných problémů, tak jsem zase k dispozici. :super

To je chomutovské ne. Nejel jsi někdy závod do vrchu v Chomutově,občas něco vídám takového v CV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec seveřani, po odmlce jsem tu zase. Vidím že by se něco dalo dát dohromady. Co takhle ještě Most (je tam od 27.7. znovu otevřený Peugeot) a podle bydliště nechápu že tu není nikdo ze Žatce když je tam tak dlouho prodejna (asi o stránkách neví). Ještě dostanu nějaký info z Mostu a pak možná něco podnikneme, ještě to není jisté. Co vy na to?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...