Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sklo - odstranění škrábance?


Béďa

Recommended Posts

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo neřešil doma v interiéru škrábanec na skle/zrcadle? Mám tam asi 1cm rýhu, nijak hlubokou a rád bych jí odstranil. Rady tipu zubní pasta už mám za sebou a škrábanec tam je stále. Co jsem tak brouzdal po netu, moc jsem nenašel ale existují snad nějaké "diamantové pasty". Nikdy jsem se s nima nepotkal, takže nevím ani jakou hrubost bych měl zvolit. Nemáte s tím někdo náhodou zkušenost? Díky předem za případné rady a zkušenosti. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli je to znatelny, kdyz pres to prejedes nehtem, tak to jednoduse svepomoci neodstranis.

Jsou na to vibracni lesticky, vetsinou na stl.vzduch, kdy poskrabany misto prejizdis lapovacim a lesticim kotoucem s pouzitim nekolika brusnych a lesticich suspenzi, nemusi to byt nutne diamantova pasta (ta je mimochodem dost draha) pouziva se karbid kremiku, oxid hlinity a na lesteni oxid cericity

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád si jednou dal telefon do kapsy od monterek ve které měl i kus brusného papíru :D Byl to skleněný displej a vyleštili jsme to. Nicméně je to drbačka na několik hodin. Podomácku se to strojově dělá blbě, aby se sklo moc lokálně neprohřálo a neprasklo, tak jsme to valili ručně. Dělali jsme to přípravkem SITOL https://www.vmd-drogerie.cz/sitol-cididlo-kovy-300g-0120-0012/  Stojí to pár kaček, mají to běžně v drogeriích a fakt to funguje :) 

Navhlčit hadr, protřepat Sitol, nanést na hadr a krouživýma pohybama leštíš a opakuješ pořád dokola až do zblbnutí :D Nicméně jsme to tím fakt dostali pryč :) 

Zubní pasta, ani Tempo a podobné přípravky nezabíraly, jelikož je to na sklo moc jemné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...