Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sítě proti hmyzu


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Nemáte někdo tip na sítě proti hmyzu do oken?  Hledám po netu a je toho spousta, jen se ale předbíhají kdo si řekne vyšší cenu, jako za síť 130 x 105 okolo 700,- kč se mi zdá celkem dost teda. Vzhledem k tomu kolik je tu oken..................... :(

Ty co máme ted jsou plastové a vlivem UV zaření se ty rámy uplně rozpadají, jsou už ale letitý.

 

Díky za rady a tipy

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám v oknech síť bez rámu. Máti kdysi  koupila v akci tuším v penny marketu sadu je to asi půlcentimetru široký pruh suchého zipu se samolepkou ten s háčky a bavlněná síť, sucháč nalepíš do vnitřního rámu okna na to nachytáš síť a hotovo. Funguje mi to tady asi pátej rok občas povolí ta samolepicí vrstva tak vyměním kus sucháče a funguje to dál síť sem vyměňoval za tu dobu asi dvakrát. A na jedno okno cena do dvou stovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dával jsem teď za tři sítě do oken 2100Kč, takže to zhruba sedí ale nejdražší na tom byl polep do dekoru oken, kdybych nechal jen bílé, tak bych něco ušetřil ale zase k tmavým oknům by to bylo jak pěst na oko.. :) je to ranec no ale zase je nebudeš dávat úplně všude ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 7. 2017 at 16:36, Radek Hurvajz napsal:

Nj, ale to mít nemužu, kočka by to odnesla na drápku hned po prvním kontaktu. Sítě v rámu nějakou dobu vydrželi i nějaké to kočičí škrábání

mas naucit kocku slusnemu chovani :D, mam to co Vena. Kdyz jsem videl ty ceny o kterych pises, tak to byla jasna volba :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejdriv ji musis naucit zakladni povely. Sedni, lehni, couvej :D,pak se pristupuje k tomu slozitejsimu :D.

Cece ja bych rad prijel ale s rodinkou je to slozitejsi. Je tam nekde v okoli dochazkove nejake ubytko? U tech nasich znamych by bylo neslusne se ubytovat a jit k vam grilovat. Asi by nas ani nepustili :D, vas tim otravovat nechcem, tak popremyslej a ja to doma nadhodim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...