Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Praha (vychod), Mlada Boleslav - Doporuceni servisu


Arrozo

Recommended Posts

Ahoj,

Zkousel jsem hledat v ruznych tematech, ale spis jsem nasel negativni reference, co se tyka autorizovanych servisu v Praze (az na jedibou pozitivni o Kopeckem ve Strasnicich)...

Mohl by mi tady prosim nekdo nejaky servis doporucit? Nemate nekdo zkusenosti s autorizovanym servisem v Mlade Boleslavi?

Diky za tipy a doporuceni kam to auto sverit...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domanský má na dosah několik poboček. Nehvizdům nejblíž je Černo mostecká pobočka. Osobně jezdím k Domanskému do Kyjí ale jezdím jen pro díly. Zatím (ťuky ťuk) jsem nepotřeboval do autorizáku s ničím. Vše jsem zvládnul sám nebo kamarádi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezna servisni prohlidka, pak bych potreboval vymenit brzdu pantu ve dverich a jeste je drobna netesnost u vypustneho sroubu oleje...auto jsem ted koupil - je pred servisem (mirne prejety interval), serviska je vedena, tak bych v tom chtel pokracovat i treba kvuli naslednemu pripadnemu prodeji...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co Tě nutí jet do autorizáku? Servisní knížku Ti vyplní i jinde ;) Já jezdím do Kel u Mělníka (www.peugeot-kly.cz)  už léta a se vším co máme, vždycky jsem odjížděl spokojen, takže mohu jen doporučit... Bohužel dnes autorizák už není úplně zárukou perfektní práce, neříkám, že jsou všechny špatný, ale zatím s nimi nemám úplně dobré zkušenosti :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se v pátek (odtahem) dostal se synovým mondeem do servisu v Kladně na Arménské ulici (také zároveň Peugeot) a zatím velká spokojenost. Diagnóza během pár minut (zadřené čerpadlo v nádrži) a velká ochota. Kdyby díl měli, byli ochotni opravit okamžitě. Takhle s dovozem zítra k vyzvednutí (byl víkend). A - 20% z ceny... No, východ to ale není :-)

Upraveno uživatelem parizov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem to dal ke Kopeckému ve Strašnicích. Za mě spokojenost - jak s přístupem lidí ke mě, tak s rychlostí prohlídky. Podstoupil jsem u nich srevisní prohlídku na 120tis, výměnu omezovače/brzdy pantů...

Otázka je, jak by si poradili s něčím složitějším, ale mojí první zkušenost hodnotím kladně :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...