Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motor zhasína


comp1602

Recommended Posts

Chalani mám problém ,na 406 2.0 benzín mi počas jazdy vypne motor ,niekedy hneď naskočí inokedy musím zastaviť a znovu natočiť ,niekedy to naskočí hneď niekedy na 4-5 pokus ,mám s toho nervy ,bol som v servise na pc tam mi povedal že je to ventil filtra aktívneho uhlia ,ten som vymenil ale dnes mi to urobilo znova ,hlavne keď je motor zahriaty a zastavím tak pri opätovnom štarte sa to objaví znova ,ide má poraziť ,a všimol som si že keď zhasne tak po natočení kolísajú otáčky.   

Za kazdu radu Dakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten ventil robi problemy skor pri starte ked je vonka horuco ale motor v chode nezadusi aspon mi to nikdy nespravilo ked bol spatny 

neviem sice o ktory 2.0 ide ci starsi ci novsi 

ale zameral by som sa na tlak paliva ,potom zapalovanie -moze vypadavat snimac otaciek alebo dvojrele ak ide o starsi 2.0 alebo najhorsie nejaky prelomeny napajaci kabel toho dvojrele 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi to skapalo ,tak som chcel natočiť ako obvykle ,no bohužiaľ som vytrieskal baterku a už to nechytlo,tak som to dal do servisu a čakám s čím má prekvapia,dúfam že to nebude nič strašne ,mám podozrenie na snímač otáčok alebo snímač teploty nasavaneho vzduchu ,tak neviem ,ak to vyriešia tak dám vedieť čo tomu bolo. A Dakujem za kazdu radu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...