Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vstriky a spojka 407 2.0hdi


helpeter

Recommended Posts

Zdravím,koncem března letošního roku jsem koupil v autobazaru v Plzni peugeota 407sw 2.0hdi 103kw,rok 2007.Pred dvěma týdny jsem s ním byl na diagnostice,kde mi řekli,že jsou nevyvážené vstriky a že pravděpodobně odejdou.Ted mi odešla spojka.Zvazuji tedy,co s tím.Vuz jsem koupil za 115.000kc a to byl na DE papírech,tudíž celkem cca kolem 120.000kc.Pedejce v bazaru mi řekl,že poskytuje záruku 1rok na vůz,která je i dána ze zákona.Uvazuji tedy,že ho vratim s tím,ať ho bazar opraví,nebo ať mi vrátí peníze,nebo dá jiný vůz.Poradite prosím?Přiznám se,že jsem lajk,proto hledám radu tady.Predem moc děkuji a přeji všem hezký den.

Upraveno uživatelem helpeter
Oprava hrubky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale pokud ho chceš vrátit můžeš (odstoupení od kupní smlouvy), ALE musíš dát auto do původního stavu.... Tak si můžeš nechat opravit na to máš ze zákonů právo ... Zkus zavolat na poradnu www.dtest.cz ti právně poradí spotřebitely bezplatně

Odesláno z mého HUAWEI CAM-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba příklad kupoval jsem 407 v ESA tam měli zapsány vadný setrvačník ale zjistil jsem že nejen setrvačník ale i spojka prokluzuje tak jsem napsal reklamaci a reklamaci uznaly je na lamelu ne setrvačník tak mi nabídli buď to opraví jen lamelu nebo mi dají dodatečnou slevu z kupní ceny 6000 celková výměna spojky (4P Valeo) s olejem v převodovce mě stálo 12900kč

Odesláno z mého HUAWEI CAM-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...