Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servisák plynových kotlů? Rychlý dotaz


kveton

Recommended Posts

Ahoj, je tu někdo, kdo by rozumněl plynovým kotlům? 

Měl jsem tu dneska revizáka, kotel pročistil a kotel začal házet chybu, že je bez plynu, prostě nechytne. On nějak poladil hadičku od hořáku zpět do plynovýho ventilu a kotel chytil. Večer, ale zase vyskočila chyba. Revizák je samo zaneprázdněnej a že prý zítra odjíždí a přijede v pondělí, což je bez teplý vody dost blbý.

Nedalo mi to a zkusil jsem zahejbat s tou hadičkou a po čase kotel zase chytil, ale pak zase chyba. 

Spíš mě zajímá, v čem je problém.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • ja mel chybu v napajeni..... chyba co jsem si nezkontroloval zmenu faze..... jen jsem zapojil rozdvojku.... chyba me stala 1500 pak jsem tu rozdvojku vyhodil a cerpadlo zapojil na primo na kotel..... jen ze takova kokotina se taky stane......
Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on čistil spalovací komoru a teď je si myslim problém ve zpětný kontrole tlaku, která jde hadičkou ze spalovací komory do plynovýho ventilu. Když tu hadičku odpojim z ventilu a snažim se do ní tlakem fouknout, tak to pak chytne, ohřeje vodu a pak to zas nejde

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...