Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Displej 307 - náhrada z jiného auta


extom86

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Stále ostáva problém so spojením na dosku, a ani tá cena nie je práve najlepšia. No ale super že sa objavilo aj niečo pre starý model. Dúfam, že kto ho vyskúša sa s nami podelí o skúsenosti, mne zatiaľ pôvodný súži OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvôli cene by som si radšej objednal iba flexi pásik viac kusov a vyskúšal to pájkovanie. Jasné že sa to robí s tým nadstavcom,  ale chce to cit aby som to neprepálil alebo aby spoje neboli príliš slabé. Na tom videu to vyzerá oveľa jednoduchšie ako to naozaj je, a okrem iného tam aj chýba začiatok, príprava a očistenie kontaktných plôch. Držím každému palce kto sa do toho pustí, aby bol s výsledkom spokojný. Ale kto má displej zničený (napr. tá fólia) tak je super, že už aj ten sa dá objednať. Len pozor, na tom linku som si všimol že k cene treba pripočítať aj poštovné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

307rg Nesmíš koukat pořád tak na peníze 🙂 nestojí to přeci majlant, jsme na světě jen jednou a co bych neudělal pro tu radost když se mě to podaří opravit za zlomek ceny nového. Když nepomůže Flex tak objednám celý display no 😄 a jedem dál...

Upraveno uživatelem Citroon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zdravím,

Velice pěkně udělaný popis výměny, ale chybí mi tam foto konektorů s piny. Jde to normálně bez úprav na 307mu napojit?

Mám 307 80kW 16V r.v. 2003 mohlo by to pasovat, ale pan Pecino píše, že mu nefunguje ovládání rádia z páčky pod volantem, ale všiml jsem si, že za čísly  9638358677 A nemá „A“ ale jiná písmena.

Vy zase nemáte orginál rádio, tak to asi taky nevíte, nebo se mýlím? 

Chci to taky vyměnit.

Dějkuji za odpověď

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...