Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Olejova merka


Návštěvník

Recommended Posts

Ahoj lidi. Potreboval bych poradit. Pri kontrole hladiny oleje se mi ulomil ten plastovy konec z olejove merky a zustal uvnitr. Mam pocit ze to je dlouhe mozna 5cm. Zatim jsem to radeji ani nestartoval, ale chci se zeptat jestli s tim muzu jezdit a pak nechat opravit nebo nejezdit, nechat odtahnout a nechat opravit.

 

Diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si to dej vyhledat a po přečtení uvidíš, že se to týká hlavně 1,6 HDi motorů, protože ty tyhle plastové měrky mají... 

 

EDIT: A ty mínusy si strč za klobouk. Tím, že pokládáš dotaz na téma, které je tu několikrát řešené, porušuješ pravidla fóra. Kupodivu hned to první https://www.peugeot-club.com/guidelines/ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, MJSytic napsal:

Tak si to dej vyhledat a po přečtení uvidíš, že se to týká hlavně 1,6 HDi motorů, protože ty tyhle plastové měrky mají... 

EDIT: A ty mínusy si strč za klobouk. Tím, že pokládáš dotaz na téma, které je tu několikrát řešené, porušuješ pravidla fóra. Kupodivu hned to první https://www.peugeot-club.com/guidelines/ 

Aby si se neposralinkal synecku. Buzerovat si muzes svoje kamarady. Neporadil si ale hned buzeroval tak co s tebou. Za to jsi dostal minus a druhy mas za drzost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Rocles Bejt tebou tak brzdím, nebo vylítneš jak pták z hnízda. Hledat je základ, ono to tu už určitě bylo, a najdeš to rychleji než když budeš čekat až někdo kdo zrovna ví o co jde, přijde k počítači.

Přečti si pravidla a drž se jich. Máš varování a jestli mě napišeš abych si ho strčil za klobouk tak konec za drzost, co s tebou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Radek Hurvajz napsal:

@Rocles Bejt tebou tak brzdím, nebo vylítneš jak pták z hnízda. Hledat je základ, ono to tu už určitě bylo, a najdeš to rychleji než když budeš čekat až někdo kdo zrovna ví o co jde, přijde k počítači.

Přečti si pravidla a drž se jich. Máš varování a jestli mě napišeš abych si ho strčil za klobouk tak konec za drzost, co s tebou!

Pravidla cist nemusim abych vedel jak se chovat. Pokud tady je nejaka moznost hodnoceni a ja nebyl spokojeny, tak jsem hodnotil tak jak jsem hodnotil. A posledni vec je ze pokud mi nekdo napise ze si mam minus strcit za klobouk, tak mi nic jineho nezbyde nez ho slusne poslat nekam. Nekdo je hold trosku precitlively ale ja to nejsem. Nekdo to ovsem vidi jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 7. 2017 at 19:15, Rocles napsal:

.... Pokud tady je nejaka moznost hodnoceni a ja nebyl spokojeny, tak jsem hodnotil tak jak jsem hodnotil.... Nekdo je hold trosku precitlively ale ja to nejsem. Nekdo to ovsem vidi jinak.

Možná bys měl začít s tím hodnocením hlavně u sebe. Nikdo učený z nebe nespadnul, ale třeba ti tohle pomůže:

http://www.mojecestina.cz/article/2009072305-hold-x-holt

Ano, lidé to vidí jinak. Komu není rady, tomu není pomoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Návštěvník

Nechci zakládat nové téma tak se zeptám tady. 

Podle manuálu mám lít do motoru 3,7l oleje. Týpek mi tam nalil celý 4 litry. Je to problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem v merku takovou plastovou celozlutou....ulitnul tek konec do vany...klasika....od Badisaka jsem koupil novou Febi spodek a oko plastove oranzove.....telo merky bile material takovy polyester....vcera jsem ji vytahnul a to telo polyesteru praskle...lezla s toho skelna vata.....ta 307ma ma tu trubku merky fakt debilne resenou....ona se zezhora do vany sroubovite krouti a ta merka praskne....

Tak jsem to telo polyesterove odcvaknul...plastove ocko a spodek merky odvrtal..koupil 2mm medeny drat..sekackem jsem udelal par zarezu na konci a narazil jsem to do plastu ..tak mam novou merku....tak doufam ze bude pokoj...20170808_171616.thumb.jpg.88b5a59d772cd3234ce5d97d56eed0a3.jpg

20170808_171651.jpg

20170808_171713.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...