Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 cc 2.0 r.v. 2002


Neon

Recommended Posts

Známý nabízí Peugeot 206cc. Auto není úplný vrak, ale nějaké investice u něj budou. Fota dole v odkaze...

 

Text inzerátu:

Prodám Peugeot 206CC kabriolet, motor 2.0 benzín 100kw, r.v.2002, najeto 138 000 km, STK do 12/2017, splňuje Euro 3 - neplatí se Eko daň. Za poslední 3 roky najeto pouze 12tis km, což je důvod prodeje - auto není příliš využíváno. Z výbavy např. ABS, El. okna + zrcátka, klima, centrál, mlhovky, zámek zpátečky, imobilizer, autorádio, palubní počítač, originál Alu kola atd. Originál tažné zařízení zapsáno v TP, ale bohužel bývalý majitel ztratil kouli. Elektronika a mechanismus střechy plně funkční, bez problémů, zachovalý interiér, slušný technický stav, motor nehoupe, jede plynule, v roce 2015 velký servis - nové rozvody, cívky, svíčky, komplet nové brzdy, ramena, náplně, filtry, baterie, atd. - vše doložím. Závady: Bohužel spojka je velmi špatném stavu, nutná výměna, stejně tak 2 měsíce starý defekt na předním levém blatníku, kdy do zaparkovaného auta někdo najel, nefunkční dálkové ovládání centrálního zamykání- pravděpodobně přijímač... Auto nabízím za tuto cenu z důvodu nutné investice!

 

Cena 37000,-

kontakt: 724551631

odkaz na inzerát: https://auto.bazos.cz/inzerat/77094394/Prodam-Peugeot-206CC-kabriolet.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spojka od LUKU stojí 2323,- u Badyšáka co jsem mu psal ... zabírá totál nahoře a chrastí :( pak ještě do budoucna někdy zadní destičky a asi i kotouče, co jsem koukal a silentblok na převodovce je KO, jinak podvozek, výfuk OK. Kastle zdravá a motorově by to dle mě mělo jezdit více, ale jezdila s tím poslední 3 roky baba a najela opravdu asi 10tkm, takže by chtěl pořádně projet a vyhnat pavučiny ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...