Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna pružin


Drtikoll

Recommended Posts

Zadné nemajú vo zvyku praskať (nie sú namáhané torzne) takže nevidím dôvod preventívnej výmeny ale kvôli výške už som si ich vymenil (predné sú ešte pôvodné, 275t km), zadné staré už boli dosť unavené, auto sedelo nízko, hlavne po občasnom využití kombíka na 100%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 7. 2017 at 10:21, jirka307 napsal:

Ahoj mě také praskla napřed vpředu levá tak jsem vyměnil všechny čtyři, zadni už byly trochu utahané tak abych měl klid občas jezdim naložený:D

Kam jezdíš takhle naložen? Pokud na dovču,tak krom pár hadrů nevidím důvod něco dnes vozit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyměněny byly jak pružiny, tak jejich uložení. To, jestli vyměnit i zadní pružiny je spíš pocit, aby předek nebyl zvednutý nahoru a zadní část neklečela na zemi (myšleno opticky). Při pohledu z boku je to krásně vidět, lem předního blatníku je hodně nad kolem, kdežto zadní je jen kousek nad ním. Dřív jsem to neřešil, ale teď to ve mě hlodá, no znáte to ...   :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi...jak se nadava te gume nebo tesneni v kterem je ulozena predni pruzina a je oprena o misku tlumice...obe jsou v zalostnem stavu tak je chci vymenit spolu s tlumicema a premyslim kde to sehnat....z vyroby to tam je..ale jde to pak samotne koupit...??...diik.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...