Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 RC


Print

Recommended Posts

  • O 8 měsíců později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 měsíce později...

ET je 16 :) et15 se ultraleggery v tomto rozměru a rozteči nedělala. Ze zadu na vnitřním límci je vyraženo et16 (7x17 4x108 se dělala ET16 ET25 a ET42) ta patnácka je prý číslo série. Včera jsem asi hodinu telefonoval s kluky z escape6 kteří mají přístup do OZ databáze. Protože mi nesedělo to udávané ET15. Ale potom se prodávající podíval detailněji a našel vyražené ET na místě kde má být a sedělo i výrobní číslo podle databáze OZ :) jinak doufám že to bude akorát. RC má přední blatníky hodně nafouklé a origo kola tam jsou hodně zalezlá takže tam to bude OK vzadu to bude jen tak tak ale mělo by to jít. V Belgii jezdí tyhle Ultraleggery ET16 kluk na RC a je to v pohodě :) A vhledem k tomu že plánuju časem Bremba bude se tohle ET hodit :) 

Upraveno uživatelem Print
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo. tak ten 1mm je zásadní rozdíl.. :D do katalogu jsem nekoukal, chtěl jsem ultraleggery 7x16 ET16 ale na lexani mi nabízely pouze s ET25 a v jiné barvě než jsem chtěl.. sériové 17ky mají ET28, takže 12mm to asi snese, vpředu bych se nebal, možná vzadu trochu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...