Přejít na obsah
Iverson

poškozený lak myčkou?

Recommended Posts

Jednou jedinkrát jsem na benzínce projel myčkou s pěnovými kartáči a doma si následně všiml, že s lakem na střeše je cosi jinak. Na omak je to stejné jako barva okolo a odstranit to nejde. Už jste to někdy viděli?

20170714_175701.jpg

20170714_175710.jpg

Upraveno uživatelem Iverson

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Vyzera to ako stopy po odstraneni ochrannej folie npr na plexiskle :) na tej spodnej fotke v pravo dole to vyzera ako odlupnuta vrchna vrstva tenkeho laku. Ak to nie je odlupnuty lak tak lestidlom by to malo ist.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 1 minutou, Azza napsal:

Vyzera to ako stopy po odstraneni ochrannej folie npr na plexiskle :) na tej spodnej fotke v pravo dole to vyzera ako odlupnuta vrchna vrstva tenkeho laku. Ak to nie je odlupnuty lak tak lestidlom by to malo ist.

Auto mám chvíli, o fólii nevím. Vypadá to, jako by někdo vzal lepící pásku a strhnul s ní i kus laku. Nebo jestli tam byla nějaká vada, která se třeba nekvalitně přestříkala a tím kartáčem to pak šlo dolů ? :myslim Předtím jsem to myl ručně a nic.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže povrch není hladký? Je skutečně vrchní lak roztrhaný? 

Pak to bude nejspíše opravované a špatně. :D 

Loupající se lak není zas takový problém opravit ;) , tedy pokud tam nejsou další vady, které by bylo vhodné přitom taky opravit. 

Upraveno uživatelem MilanF1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 24 minutami, MilanF1 napsal:

Takže povrch není hladký? Je skutečně vrchní lak roztrhaný? 

Pak to bude nejspíše opravované a špatně. :D 

Loupající se lak není zas takový problém opravit ;) , tedy pokud tam nejsou další vady, které by bylo vhodné přitom taky opravit. 

Právě že to je hladké. Udělalo se to jen na střeše. Nevím jak to řešit, zda lakovat, nebo celou střechu polepit nějakou fólií. Je to černá metalíza.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Problém vyřešen, šlo jen o nějakou hodně odolnou mastnotu z plachty, když to bylo přikryté v servisu před deštěm. Mechanik to bez potíží rozleštil, takže jsem zmatkoval zbytečně.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku