Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Přezuto na zimní Sava Eskimo HP2, vyměněn olej a komplet filtry


radim.1008

Recommended Posts

Já jsem měl nějakou z Obi tuším ta makala dva roky pak se kousla měla plastové čerpadlo. A když jsem vybíral jinou tak brácha abych koupil nějakou pořádnou že aby měl čím mejt čtyřkolku tak jsem koupil Nilfisk a jsem nadmíru spokojen mám ho asi 4 nebo 5 rok a maká statečně hlavně má kovový čerpadlo takže se nekousne jako ta s tím plastovým umí si nasát ze sudu takže se s tím dá fungovat i na dešťovku. tehdy stála asi čtyřku. Má jedinou nevýhodu to originál příslušenství je drahý jako ku.va.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wapku necháme teď wapkou, narozeniny budou v březnu, do tý doby je čas. ;)

Uděláme si sumář, co se letos na autě dělalo.

01/19 - 128 480km - Diagnostika a nucená regenerace filtru pevných částic

04/19 - 129 360km - Výměna oleje, vzduchového a kabinového filtru

04/19 - 129 390km - Přezuto na letní 

07/19 - 132 430km - STK, výměna tyčky stabilizátoru

10/19 - 135780km - Vyváženo a přezuto na zimní 

V příštím roce chci nechat namontovat tažné zařízení, opravit zadní promáčklý blatník ještě po belgičanovi a zadní nárazník dát do krásy a nalepit na něho ochranu na hranu do kufru. Nechat teď po novém roce zrenovovat letní disky a koupit nové letní pneu.

K dnešnímu dni najeto něco málo přes 137 tis.km.

 

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Na 2011 bude ještě stará dobrá šroubovací klasika :myslim Rovnou objednej 4x repas sadu. Jestli to letos nikdo nesundaval, tak to bude total zarostlý - ať žije WD40 :( Jinak zrovna dnes se mi ozval poplach u levého zadního kola. Tak jsem to hned dofoukal, aby byla nižší spotřeba a planeta zelenější :D

Edit: Taky jsem zkoušel ten novější typ ventilků, ale s autem se vůbec nekamarádily :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Vypadají jako nové :mrk

Uz víš jaký gumy?

Asi půjdu znovu do Uniroyal Rain sport 3. Když jsem sundával letní, tak zadní měli 4,8mm a přední 1,7mm, tak asi koupím jen dvě a dám je asi na předek :myslim

Edit: koukám, že jsou už Rain sport 5 :mrk

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...