Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Přezuto na zimní Sava Eskimo HP2, vyměněn olej a komplet filtry


radim.1008

Recommended Posts

:Dpeugeotmagor:D

no ale co si budeme nalhávat, v očích většiny těch co se vozí v (nejmenovaném) koncernu, tak stejně vypadáme. 

Ale já se nedám, radši budu vypadat jak magor, ale tu oktávku (a ostatní) si prostě nikdy nekoupím:)(poslední škodovka, kterou jsem si koupil(2010 - a stále mám) je felda a jediné německé auto nad kterým bych přemýšlel je staré bmw - ideálně tak e32 nebo e34):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš, to já bych tu oktávku zase moc chtěla :) Už od studentských let se mi jedničková strašně líbila a pak jsem se přihlásila do autoškoly a ejhle, jezdila jsem se svým vysněným autem :D Pak ještě v práci, ale ta byla chuděrka tak dobitá, jak s ní jezdil kde kdo :(

No a to bylo asi naposled, protože dokud budu s @radim.1008 žádná jiná značka než Peugeot nesmí do baráku :(:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě ta jedničková nechává úplně v klidu, respektive nevím, co by se mi na tom mělo líbit. Z oktávek je podle mě nejhezčí dvojková před FL,ale stejně mě to neoslovuje tak abych si jí koupil. V autoškole jsem měl fobii htp a to byl taky nezapomenutelný zážitek...:) V první práci jsme jezdili hlavně 206, později i 207 a partner a když jsem viděl a věděl, jak někteří jezdí (žádný cit k autu, ježdění s levou nohou opřenou na spojkovém pedále),tak se divím, že to ty auta vydržely.

Jinak ať to tu úplně neplevelíme, tak manželce se líbí 5008, tak uvidíme co bude po 406:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
před 6 hodinami, radim.1008 napsal:

 Hledal jsem jestli není v rozumné vzdálenosti bezkontaktní myčka a není. Takže musíme vzít za vděk sněhem, který právě padá. :D

A proč vlastně doma nemáš Wapku? Plac na mytí máš. Přívod vody hadicí a kanál na odvod taky (kdybys měl zelené sousedy) Tak kde je problém? Na tohle zimní opláchnutí je to ideál. Postříkáš zpěnovačem, a pak jen spláchneš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, radim.1008 napsal:

Protože jsem ji ještě nepořídil nebo jsem ji nedostal. :D:P Nadhodím doma, že bych ji nutně potřeboval. :D

Pokud nějakou budeš chtít, koukni v sz na stránky.Mamina Ti udělá cenu. Napadá mě teď, že jsem úplně zapomněl na Hurvajze s aku sadou, je toho všeho moc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...