Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Přezuto na zimní Sava Eskimo HP2, vyměněn olej a komplet filtry


radim.1008

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
V 17. 9. 2018 at 7:52, Dodo1976 napsal:

Kolik máš najeto?

Ještě koukni na pirelku u řidiče ta co je na karoserii. Tu mám prasklou odíráním jak se nastupuje a vystupuje.

Tak já už taky. Momentálně najeto +- 127200km. Zjištěno dnes při mazání těsnění před zimou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Kafíčko? Leda prd! To byla pouze špionáž, jestli jsi to podle fotek poznal správně, páč kdyby jsi chtěl skutečně kafíčko, tak by jsi jen zbaběle neprojel kolem, ale zastavil bys se slovy "koukám, že žena vyhazuje sníh, tvrdě maká a manžílek si sedí pěkně v teplíčku. Máš už vyházeno nebo chceš pomoct?" A poté případně "když už jsme tady, mohli bychom se stavit na kafe?" Takhle to mělo vypadat, takže kdyžtak pro příště!!! :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Dnes jsem sundal čepici z autobusu, dalo mě to 3/4 hodiny. V jedný ruce koště, v druhý berle... 

A může mi někdo vysvětlit proč mi dneska po odemčení začalo hrát rádio, aniž bych dal klíč do spínačky a otevřel se displej? :myslim

 

IMG_20190105_140534_005.jpg

IMG_20190105_141214.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Když se to se.e tak se to... 

Dneska pípla hláška a zůstal svítit trojúhelník. Po nastartování to skočilo znovu. Auto jede normálně, od tankování mám najeto cca 700km. Auto má najeto 128500km. Tak uvidíme až seženu diagnostiku. :roll Na FAP je snad ještě brzo. :myslim

 

 

IMG_20190117_140347.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...