Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Přezuto na zimní Sava Eskimo HP2, vyměněn olej a komplet filtry


radim.1008

Recommended Posts

Řekl bych,že pro vedení Peugeot clubu jsou srazy povinné, :bachaale je mi jasné,že jste taky jen lidi :D

Škoda,zatím je přihlášen z vedení pouze @radim.1008 na sobotu,což je pochopitelné :super

Tak mě teď napadlo,neměl by ses přejmenovat na Radim.5008? :myslim:D:papa

Upraveno uživatelem Pepito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravdou že pořád platí ono známé obsah ničím nenahradíš. Ale ruku na srdce. V dnešní době při stavu silnic se nedá jezdit nějak výrazně za limitem, je to rodinný dostavník a Radim se nezmiňoval že by potřeboval pravidelně tahat velký vlečňák takže podle mne k účelu za jakým auto pořídil musí stačit daná motorizace. Musíme brát v potaz že jedním z nejdůležitějších aspektů tohoto nákupu bylo pořídit povoz kterým se bude převážně vozit pro Radima to nejdražší tedy rodina a ta potřebuje maximální možný komfort a maximálně možně zvýšit bezpečnost oproti stávajícímu vozu což tento auťák splňuje. Takže hlavně ať Vám všem auto co nejlépe a nejdéle slouží a rodinka ať prospívá také co nejlépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Nejen, že jsem měl omezen rozpočet, ale taky jsem byl omezen svými požadavky. :D Stačí se podívat na nabídku inzertních servrů a zjistíte, že určitě víc jak 90% je v nabídce 1.6HDi. A jak píše  @Vena garážmistr je to rodinné auto pro rodinu. Tudíž se s ním jezdí třeba svižně, ale opatrně. K tahání přívěsů nemám důvod, protože auto nemá kouli. Tu mám v plánu nechat dodělat. Protože teď ji na ničem nemám. :myslim A ať si myslíte co chcete, nám to stačí. Včera jsem se trochu zapomněl do táhlého kopce a ejhle ono tam bylo skoro 130km/h. Tudíž to jede dostatečně a šmitec.

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší, že ty ženský vždy nechají sklopenou clonu :)

Mě se zas víc líbí po FL, hlavě nesnáším mytí lva na přední kapotě v tý plástvi. To fakt vymyslel nějakej úchyl, nedá se to usušit a ještě hodiny z toho pořád něco teče. A lev se hrozně blbě leští. I linie světel po FL se mi líbí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...