Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Přezuto na zimní Sava Eskimo HP2, vyměněn olej a komplet filtry


radim.1008

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
V 16. 8. 2017 at 20:26, radim.1008 napsal:
Dnes přišla vana do kufru a gumové koberečky do auta. Ty dám až na podzim. Nějak se mi zalíbily textilní. [emoji3]

Provedl jsem dnes výměnu, už mě nebavilo vyklepávat jehličí a pucovat bláto z bot. [emoji3]  Gumový koberce pasujou přesně jak zadek na hrnec. :super

4d59c52fa7dd408bd643d77f724c6015.jpg

1ac4f8a28b067e6f721738b4aece9b7c.jpg

 

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem vyluxoval komplet auto i v kufru pod těmi dekly. A napadlo mě, co vlastně všechno má být u tý sady na opravu pneumatik? Hever nikde v autě nemám, ono na co, když nemám rezervu. Ale i tak ho asi koupím. V autě je jen klíč na kola a tažné oko, plus povinná výbava.
c9fd8c327c9e4b8e8bca81f38a084c0b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže vy na to máte místo na rovině. Když jsme tu šířku měřili nivelákem, tak rozdíl byl 68cm. Víc do šířky by znamenalo větší zlom na hraně asfaltu. A navíc, jen to jen stání. Na práci kolem auta je v baráku vytápěná garáž, když se vyklidí. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 10. 2017 at 13:52, radim.1008 napsal:

Dnes jsem vyluxoval komplet auto i v kufru pod těmi dekly. A napadlo mě, co vlastně všechno má být u tý sady na opravu pneumatik? Hever nikde v autě nemám, ono na co, když nemám rezervu. Ale i tak ho asi koupím. V autě je jen klíč na kola a tažné oko, plus povinná výbava.
c9fd8c327c9e4b8e8bca81f38a084c0b.jpg

U mě to vypadá takhle...

20171007_112906.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...