Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Přezuto na zimní Sava Eskimo HP2, vyměněn olej a komplet filtry


radim.1008

Recommended Posts

před 2 hodinami, MilanF1 napsal:

Neříkej, že 5008 neměla plnohodnotnou rezervu? 

Já mám v 308 sprej a za 20k Kč si páté kolo kupovat nechci. :D Navíc by to taky nebylo kam dát, v podlaze kufru mi trůní subwoofer. :D

však taky subák používáš furt, rezerva se jen vozí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Nechybí, je přes Isofix a podle návodu na boku sedačky pro upevnění stačí isofix a horní popruh, který je zaháknutý ze zadní strany sedačky. Pás se použije v případě potřeby pro upevnění v autě bez Isofixu, rozuměj ve 306ce. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

nene, to bylo pro protisměrné, tu jsme neměli. Už si to moc nepamatuju je to mnoho let :myslim. Tehdy jsem chtěl isofix kvůli vyšší bezpečnosti, ale jako že pohodlnější to nebylo. Pak poslední sedačka, která používala pás z auta, ta už jo. Tak byla ta bezpečnost daná tím, že isofix udrží i prázdnou sedačku - kámošce se stalo, že když jí blb naboural, tak sedačka zezadu vyletěla ven předním oknem, protože v ní nikdo neseděl, naštěstí ji minula... Isofix je fajn, o tom žádná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt že dnes většina aut má ISOFIX. Takže není potřeba když je obyč. dětská sedačka prázdná se tím nějak zabývat. Ale ve všech návodech co jsem k sedačkám četl bylo že by měla být připoutaná i v okamžiku kdy je prázdná právě kvůli riziku " letu " v případě nehody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...