Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Přezuto na zimní Sava Eskimo HP2, vyměněn olej a komplet filtry


radim.1008

Recommended Posts

před 11 minutami, HanysR napsal:

Člověče @radim.1008, ty tam máš v odraze těch přípravků a necháváš si to dělat 😁🤭

To víš, profík je profík. :D:D

@vagi to jsi to poznal podle toho přístřešku? :D@Péťa ty ho znáš jak? Přes lovce? :myslim

Známe se už pár let a když jsem viděl jeho práci, tak jsem věděl že to chci. Teď ještě, aby našel chvíli času na ukázání svých pokladů. ;) 205 GTi, 205CTi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • radim.1008 changed the title to Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Zatím z toho nic neteče a po kosmetice

Vzhledem k tomu, že s námi jede tchán, tak to vidím na velmi dobrých 8.5 +/- :D

Jinač...jedeme do ZOO (rychloakce) a pokud chcete provětrat autobus...jste vítáni :super

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes to jsou přesně 4roky ode dne, kdy jsem autobus koupil a dovezl z jižní Moravy domů. Za tu dobu mě trochu a hlavně servis :mad: potrápil a společně jsme urazili lehce přes 31 500km. A jako dárek k výročí dostane do konce týdne novou STK. Snad bez ztráty kytičky. :myslim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...