Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Přezuto na zimní Sava Eskimo HP2, vyměněn olej a komplet filtry


radim.1008

Recommended Posts

Mno oni na to prodávaj ty rozmrazovací spreje .. :) Po té popisované zkušenosti někdy předloni či kdy jsem to začal v těch tuhých mrazech vozit sebou. Ale zase někdy člověk spěchá a nevzpomene si - tak ještě že to tam (asi) je nějak ošetřené aby se to nez***vilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

To mi povídej. Dneska jsme byli lyžovat na Benecku a jsem rád, že se to obešlo bez nehody. Strašná klouzačka :roll Za celých 5hod ani jeden pluh/sypač. Kdo zastavil a neměl řetězy, tak konečná :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Dneska po nastartování, kdy auto od 12.2. stálo, se neotevřel head-up displej. Nejdřív skočil economy mod, potom v displeji začalo cvakat, jak se snažil otevřít. Vypnul se tlačítkem, aby se neotrvíral. Po příjezdu domů jsem ho zkusil znovu otevřít tlačítkem a po pohmatu krytu, kdy šel kryt lehce odtlačit do strany, se displej otevřel. :bojim Stalo se to poprvé. Značí to do budoucna něco, měl s tím někdo v minulosti problém? :myslim

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem tady něco o nevysunutí HUD četl, ale už nevím kde to bylo. Mě se to ještě nestalo, ale jak jsou ty plasty v mrazech ztuhlé,tak se HUD může kousnout :myslim

Mě třeba když mrzne, tak 5 minut (než se auto zahřeje) drnčí ty chromované rámečky  kolem budíků. Už jsem si říkal kolikrát, že je nějak přilepím, ale vždycky a to zapomenu...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ráno od neděle první start. Chytil na otočení po pěti dnech na mrazu, kdy noční teploty padaly k -15°C a denní se pohybovali kolem -10°C. S naftou problém nebyl. Ťuk, ťuk, ťuk. :mrk Tankováno výhradně na EuroOil bez biosložek + VIF. Druhá 5008 z práce, někde je tady s ní fotka, předevčírem nenastartovala, zamrzla nafta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžu ranní mrazivé starty potvrdit--1.6 HDi chytá tak, že se až divím, žádné převalení, prostě chytne okamžitě , jako v létě :super (jezdím denně)

jenom doplním, že třeba i na těch startech je vidět pokrok ve vývoji vozidel--to se nedá vůbec srovnávat se starýma dýzlama, co se tu vozily po roce 89, já vím, byla to převážně starší auta s bůhví kolika najetýma kilometrama, ale i když si to člověk dal po čase do kupy, tak perfektrně jako dnešní auta to v mrazu nechytalo :bojim (ale zas to nemělo tolik problémových fičur navěšených na motoru)

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...