Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Přezuto na zimní Sava Eskimo HP2, vyměněn olej a komplet filtry


radim.1008

Recommended Posts

před 8 minutami, Klemoň napsal:

No právě. Jenže kvůli mrazům jsou všechny Wapky zavřené . . .  :(

Zkus u Divadla v Horních Počernicích na té malé pumpě tam mají uzavřený chlívek s wapkou a teče tam i horká voda tam by mohlo být puštěno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, radim.1008 napsal:

Uvidíme. :D Ještě jsem zapomněl, včera jsem vybíral jehličí z pod stěračů a na pojistkovce jsem našel skořápky od slepičího vajíčka. Na motoru ležel kus vaty z izolace. :bacha Po čase jsem tedy motorový prostor znovu vystříkal sprejem. :roll

K postřiku ještě přidej závěsné kuličky do WC a ultrazvukový plašič hlodavců. Hlavně Ti přeji abys nedopadl jako já s potkanem  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 3. 2018 at 13:49, Klemoň napsal:

Kašli na ťapky od potkana, já mám posr... celý předek od holubů, jak jsem stál pod lampou. :grr   A tentokrát to nějak drží a nejde dolů  :bojim

Neparkuj pod lampou ;)

(aneb Dobrá rada nad zlato :cool:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to si myslím, že spíš kuna. V Praze ji vídám taky, ale myslím, že je plachá, aby se cpala do garáže, když má plný parkoviště teplých motorů. Tak to u sebe vidím spíš na potkana. Kuna se mi podívala na izolaci v RK, tam se vyřádila na té mezi motorem a kabinou. Teď tam lepím Bref Duo Stick.

Já koupil pytel bločků do pisoáru a rozmístil je do různých žlábků a místeček kolem motoru, kde snad nevypadnou a v garáži bokem kolem auta. Teď to tam smrdí jak na hajzlíku, tak uvidíme, co na to zvířátka.

Klemoň: No já tak koukal jednou na toyotu , co stála 14 dní pod odkvétající a "slintající" lípou (tuším dokonce, že v Českolipský :D). To si myslím, že je na mašli, když to máš umýt.

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...