Přejít na obsah
radim.1008

Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Po diagnostice

Recommended Posts

Auto je po diagnostice, v paměti závad byly dva zápisy, vysoká korekce a nepravidelný chod vstřikovače na 1.válci a velké zanešení fitlru pevných částic. Od poslední regenerace byl nájezd 907km a průměr mezi regeneracemi je 470km. Filtr je zaplněn na 30,6% při nájezdu 128500km. Po vymazání závad a spuštění regenerace přes diagnostiku motor točil 3tis.ot po dobu pěti až sedmy minut. Hulilo to tedy jak propálený kamna. :D Při čtení korekcí vstřikovačů při běžícím motoru je první v normě, a byl dokonce stejný se čtvrtým. Dorovnávaly 1mg a byly v zeleným. :)

Když jsem tam už byl, nechal jsem si přenastavit interval na olej na 15000/rok z 20000/2let.

Snad bude klid, majitel servisu má stejný motor v první 3008 a je nadmíru spokojen.

Upraveno uživatelem radim.1008

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem lehce zapadl u baráku při odjezdu na kontrolu do nemocnice. Přesněji na místě stání. :D

Stačilo vypnout ESP a auto dvakrát rozhoupat. :D

IMG_20190129_094248.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 17. 9. 2018 at 7:52, Dodo1976 napsal:

Ještě koukni na pirelku u řidiče ta co je na karoserii. Tu mám prasklou odíráním jak se nastupuje a vystupuje.

Mám ji taky prasklou. 

IMG_20190209_145404.jpg

V týdnu na mě blikla hláška, že je málo vody v ostřikovačích, dnes že doleju a nalil jsem tam max. 2l. Neví někdo, kolik se tam vejde? Jen ze zvědavosti, protože u 306ky je snad bandaska na 4,5l. :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokial má ostrekovače svetiel, tak to bude mať aj monitorovanie úrovne kvapaliny. Na 508 mám na xenonoch ostrekovače a hlási to hodne dlho dopredu že je málo kvapaliny. Na novej 3008 síce máme led svetlá ale ostrekovače na ne už nedávajú (predpokladám že preto, lebo fyzicky sú v každom reflektore 2 zdroje svetla a teda jediný zdroj svetla neprekračuje maximálnu svetelnú intenzitu 2000lm a teda netreba ostrekovače 🙄 riadne s tým vychcali...) a teda tá 3008 ani nemá monitorovanie hladiny kvapaliny. Navyše kapacita nádobky je maličká (cca 2L) a tak ma v sychravom počasí na ceste na letisko nepríjemne zaskočila prázdna nádobka :grr

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku