Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Přezuto na zimní Sava Eskimo HP2, vyměněn olej a komplet filtry


radim.1008

Recommended Posts

 Přivaž tam Jelena...:D Na Fáčko se Ti kuna vyprdne...:P

Normálně bych na tom místě co máš vybagrovaný to stání,udělal návnadu z toho kusu izolace co jsi našel pod autem a sedl do křoví s dvouhlavňovou brokovnicí.

Kuna přihopká,- dvě rány(pro jistotu) a máš klid...:papa

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vozíš něco pod podlážkou, Radime? Já jsem po zkušenosti s vanou v předchozím autě jsem ji nakonec nekoupil. Krom lyží jsem schopen ovlivnit, jak vypadá náklad, případně vozím složenou folii. Já si právě pod podlážkou vozím věci pravidelné potřeby, musel bych podlážku předělat, jako Olda, aby se zvedala opačně, tak radši jezdím bez vany. Koberečky mění vždy letní/zimní, podle pneu, letní koberce, zimní gumy. Tak ať ti slouží!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mě taky zajímalo otočení těch deklů. :myslim

Doufám, že se někdy někde potkáme na sraze a u piva to probereme jestli mě to vadí nebo ne. :D 

před 1 hodinou, Roman Bazi napsal:

Ještě jsem Ti to nepochválil. Je to krasavec :super. Tak ať slouží k plné spokojenosti :papa.

Děkuji. Zatím ten měsíc a kousek, co ho máme nadšenost nezmizela. :) 

Před hodinou, Pacho69 napsal:

Vozíš něco pod podlážkou, Radime? Já jsem po zkušenosti s vanou v předchozím autě jsem ji nakonec nekoupil. Krom lyží jsem schopen ovlivnit, jak vypadá náklad, případně vozím složenou folii. Já si právě pod podlážkou vozím věci pravidelné potřeby, musel bych podlážku předělat, jako Olda, aby se zvedala opačně, tak radši jezdím bez vany. Koberečky mění vždy letní/zimní, podle pneu, letní koberce, zimní gumy. Tak ať ti slouží!

Teď jsem dal pod levou akorát přepravku na nákup. Měl jsem v kufru deku a tu jsem musel pokaždé rovnat. V autě se vozí kočárek a už mě to nebavilo deku pořád natahovat. Takhle guma se vezme hadicí, když bude špinavá a bude uklizeno. Pod pravou mám tu opravnou sadu a za sedačkami pod těmi dekly povinnou výbavu, clonu proti slunci a tu deku. Mám rád, když jsou věci uklizený a nelítají při jízdě po autě. 

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kočárek je jasnej. Ten já už nevozím. Ani hromadu krámů s tím spojených. U minulýho auta jsem gumu měl, ale časem jsem ji přestal vozit. Jsem zvyklý mít pod podlážkou třeba nákupní tašky, zajišťovací gumy, štvalo mě furt zvedat tu gumu. 5008 má navíc to protisměrné odklápění, což je opruz.

Pavelu96: Řešilo se to tady:

Olda opravoval podlážku, aby se při práci s rezervou nemusela otevírat podlážka. A přitom se tam řešilo otočení podlážky. Ale fotky tam nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...