Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Přezuto na zimní Sava Eskimo HP2, vyměněn olej a komplet filtry


radim.1008

Recommended Posts

Dnes výlet do Polska do obce Miedzygorze (Mezihoří), bývalá lázeňská oblast. Se zastávkou na grilovaného pstruha kousek od Orlického Záhoří v obci Spalona. Auto jede, klima chladí, ostřikovače neostřikují. Jen slabým čůrkem. :D:roll

 

 

IMG_20200627_092554.jpg

IMG_20200627_120032.jpg

IMG_20200627_123247.jpg

IMG_20200627_152937.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 27. 6. 2020 at 18:48, Vena garážmistr napsal:

Ostřikovače nelaboruj dej nové trysky a pokud nebudou stříkat nové čerpadílko. Po té investici tohle bude za pusu😀

Tak ani trysky ani čerpadlo. :roll Dneska jsem si chtěl ostříknout okno a koukám když jsem odjel, že pod autem je louže. Tak jsem pátral a našel jsem. Na pantu kapoty přímo pod příchytkou je ten husí krk prasklý. :bojim Přes vrch to má 6,8mm, tak se zítra v práci kouknu jestli nenajdu nějakou spojku na vzduchové hadice. Jinak asi výměna za novou hadičku přes podběh. 

IMG_20200714_171212.jpg

IMG_20200714_171239.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatejpuj to izolačkou když ji pořádně stáhneš a necháš ji pár dní aby na ní nešla voda tak se speče a bude držet. Ale dají se i koupit spojky nebo opravný kousky na tuhle hadičku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes odvoz do servisu, kde dělali vstřiky. Z auta teče nafta. Po delším stání je pod motorem loužička. Od soboty jsem chodil okolo a čuchal naftu. Včera pod to kamarád vlezl a povídá, vždyť máš celou zadní stranu poblitou od nafty. Takže to co jsem cítil, že auto smrdělo nebyl nový filtr, ale nejspíš už ukapávající nafta... :bacha:bacha:bacha:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když to auto stálo v pežotu když měnili ten FAP tak to auto neměli zvednuté na zvedáku? To snad museli vidět, že tam někde něco ukapává ne? Bože, dneska aby člověk stál nad tím mechanikem a dohlížel zda to dělá všechno správně a jak má.

Držím palce ať to je prkotina a už ti to auto může konečně sloužit a né ty jemu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na výměnu FAPu nemůžu říct ani popel. Jsem za nabídku jeho výměny vděčný. Zůza cítila smrad už po příjezdu domů po filtru. Já ne, trpím přes léto alergickou rýmou, tvrdil jsem ji, že asi smrdí nový filtr. Až teď když se začaly dělat po delším stání loužičky pod autem, jsem to začal cítit taky. Jinak máš pravdu Tony, že v dnešní době je to servisní neštěstí... 

Doufám, že je to poslední na hodně dlouhou dobu. Začíná mě to už pěkně 🚽💩

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, radim.1008 napsal:

Dnes odvoz do servisu, kde dělali vstřiky. Z auta teče nafta. Po delším stání je pod motorem loužička. Od soboty jsem chodil okolo a čuchal naftu. Včera pod to kamarád vlezl a povídá, vždyť máš celou zadní stranu poblitou od nafty. Takže to co jsem cítil, že auto smrdělo nebyl nový filtr, ale nejspíš už ukapávající nafta... :bacha:bacha:bacha:roll

Přetáhnout trubky ke vstřikům, když se to několikrát dělá, tak budeš třeba muset dát i nový. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...