Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkoviště = vrakoviště


Dave_k

Recommended Posts

Dneska se vracím na kole ze zahrady a při průjezdu kolem auta jsem myslel, že se mi to jen zdá. :(:(:(

Za stěračem nic. To musela bejt dost šupa, když odřel(a)  i světlo. :bacha:bacha

Obešel jsem parkoviště, ale viník tady zatím není. Pokud to nebyl náhodný kolemjedoucí.

 

001.jpg

002.jpg

004.jpg

003.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle toto . . .   :bacha  Škráblé je i světlo ale není to moc vidět. :myslim

Ale já měl kliku, věděl jsem kdo stál vedle. Troška vyhrožování policií a přes pojišťovnu Koop. opraveno u Domanského včetně nového světla :potlesk

Ale že bych měl radost to tedy ne.

Jo a abych nezapoměl - argument útěku : "Já se lekla" :o

12062013209.jpg

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně bych to nahásil státňákům i za cenu, že to odloží. Škoda přeci vznikla.

Nějakej lidumil, podezření mám, mi škrábnul po skle. Zajel jsem do firmy kde mění autoskla a bylo mi řečeno, že je to samozatmavovací sklo a že opravit nejde. Jedině výměna. Tak že jsem to nechal policií sepsat. Ten kdo to patrně udělal koukal za žaluziema a teď už ví, že se mnou není žádná sranda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S policajtama to asi nemá smysl u takhle starý paštiky řešit. Kamery tu taky nemáme.

Dneska jsem sundal jak přední tak zadní (byl už delší dobu prasklý) nárazník a asi zítra je povezu na zavaření.

Při sundání předního nárazníku jsem zjistlil, že už se tam dříve (více jak 9 let) něco spravovalo, ale co mě na...., že to odnesl i boční držák světla, kterej byl očividně už jednou lepen. Zkusím ho nechat zavařit. Horší a dražší varianta by bylo jiné světlo.

Pokus sundání mlhovek dopadl taky špatně. Drží je tam vruty zkrze takové ohnuté plechy a 3 ze 4 nešli povolit. :(

Zadní nárazník byl o něco lehčí, ale taky se vzpíral. Jeden vrut u podběhu se stejným uchycením jako u mlhovek nešel. Musel jsem s nárazníkem vytáhnout i půlku podběhu a pak mírným násilím rozdělit.

005.jpg

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potvrzuji ze lepi jak svina. lepil jsem tim hlinikovy kryt na hagusu. Zatim neodletl. A ted se chystam na prasklou skluzavku, tak snad to taky pujde, at vydrzi aspon do konce sezony.

ad srouby.... co cekas u takove stare pastiky :D, pokud se to nesundavalo casteji tak to vzdy zarezne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Dave_k napsal:

2Klemoň: kde se po tom lepidle ptát? Nějaká drogerie nebo spíše modelářské potřeby? :myslim

@Dave_k jenom modelářské potřeby :cool: a chtěj střední hustotu (modrý uzávěr)  Řídké (červený uzávěr) teče víc než voda a zasviní ti okolí místa lepení. :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Scratch napsal:

ad srouby.... co cekas u takove stare pastiky :D, pokud se to nesundavalo casteji tak to vzdy zarezne :D

A že jeden sviňa povolil a ostatní i po aplikaci brzdovky a jiného drželi jak helvétská víra. :nevim

Dneska nárazníky odvezeny na opravu a aj světlo zavaří. Jen se divil z jakýho matroše ty nárazníky jsou. Že tohle vařil na Scániích. :D

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...