Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nezapojený konektor+nejdou couvaci svetla+neukazuje rychlost p206


cvakk

Recommended Posts

Zdravím,mám auto dva dny,neukazuje rychlost a nejdou couvačky...objevil jsem nezapojený konektor viz foto.. ,po ruznem meření jsem dospel k tomu když na pinc3 privedu +12v tak funguje jak rychlost tak couvacky.prosim co tam ma být zapojene? jako mohl bych to nechat tak pres pojistku ale je to prasecina.. je to 206 1.9d 51kw wjy  vin:VF32CWJYF41937807

IMG_20170712_182438.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, jarokare napsal:

Tak ještě změř , jestli ti jde proud do pinu č.2 v černý 16pin patici . Jestli jo , tak ti nezbyde nic jinýho , než rozbalit ten svazek , kterej jde z toho konektoru - bude někde přerušenej kablík (ten , co jde z toho pinu č.2)

Ted to ctu.Ano presne tak jak rikas.byl preruseny oranzovy kablik.ve svazku pak byl rozdeleny na napajeni snimace rychosti,napajeni snimace zpatecky a napajeni rele zhaveni,ktere ovsem bylo dodelavane na tlacitko a ten volny konektor je zrejmne na palivovy filtr,ale jako priprava na indikaci vody v pal.filtru...takze opravdu diky moc:-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...