Přejít na obsah
Samotv

Turbo jednou zabere a pak zase ne

Recommended Posts

Zdravím, při jízdě polní cestou se mi podařilo vytrhnout hadičku zespod motoru co vede k selenoidovému ventilu. Přestalo zabírat turbo, po zjištění závady a připojení hadičky turbo jednou jde a při další jízdě zase ne. Co se mohlo stát? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

toto jsem řešil na své 307 79kw s FAP. když jsem ráno nastartoval tak cca 8km(než se ohrála) auto vubec nejelo,pak ano.nevyřešil jsem, nepodařilo se mi dovedet, cim by to mohlo byt, tak jsem se s tím musel smířit

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj,

mám 407 SW, 100 kW, rok 2005 a řeším to samé co píše podgy4 výše - auto ráno studené netahne - nejde turbo. Dříve se to stávalo příležitostně, stačilo ujet 500 metrů - auto chcípnout, znovu nastartovat a jelo bez problémů. Nyní už je potřeba ujet 10-15 km, potom tepřive po opětovném nastartování jede. Turbo bylo vyměněné vloni, EGR ventil taky (SW zustal původní), nyní je vyměněná váha vzduchu, ale vše bez výsledku. Mechanik už si s tím neví rady, diagnostika mu prý nic neukáže....

Letos na emisích měl mechanik výtky k FAPU - prý už to příště neprojde. Může to mít souvislost? Co s tím?

Díky Petr

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku