Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Volant


Dejved

Recommended Posts

Ahoj.

 

Auto jsem kupil před 3 roky jak melo 68k ted mam 130.už v Te době melo volant jak ho vidíte má obrázcích. Nechápu jak se to tak muselo usoupat. Bud se někdo potíl mega nebo ridil snad v drátěných rukavicích. 

Jde o to zná někdo nevíte jak to obnovit at to tak hnusne nevypadá. 

 

Díky 

 

20170712_181930.jpg

20170712_181908.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je veľa farieb na kozu. Najkrajsie je dat ho dole a presit, ake je to dost drahe akebo kupit kozeny potah a nitou presit, nebude to ako originál, ale da sa to, robik som to 2x na octavii

http://autodielyvika.sk/index.php?route=product/product&product_id=718

Upraveno uživatelem TomasARN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, je to eco-kuze, mel jsem to uplne stejny. Bracha kupoval nove c4 picasso a v zaruce 2x menili volant a pak mu rekli, ze ma agresivni pot a ma ridit v rukavicich, tak na ne v servise vytahl uzivatelskou prirucku a nech mu to tam ukazou...

Upraveno uživatelem zet3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

volantech.cz

Vyber si hladkou kůži nappy černá, je příjemnější, než drsná nasca.

Detaily zaslání si domluv:

- zda by byli ochotni nejdříve zaslat a pak vrátíš svůj

- zda tam zajedeš a udělají to na počkání (Trutnov)

- zda v servise demontuješ volant, zašleš a za tři dny přijde pošitý - auto bude stát v servise

- případně zda z vrakáče seženeš (půjčíš?) jiný volant a zkombinuješ uvedené postupy.

Kupovaný návlek nedoporučuji, vypadá amatérsky. volantech mám vyzkoušený. Drahý ale dobrý.

Viz také

 

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, zet3 napsal:

Ahoj, je to eco-kuze, mel jsem to uplne stejny. Bracha kupoval nove c4 picasso a v zaruce 2x menili volant a pak mu rekli, ze ma agresivni pot a ma ridit v rukavicich, tak na ne v servise vytahl uzivatelskou prirucku a nech mu to tam ukazou...

Tak to bych se hádal. Právě, že volant u 508 je kožený. Proto se takhle ošoupe. Ty "ekosrajdy" co má 307, 308 apod, tak dělají puchýřky a oloupou se. Bohužel je to dělané z jemné hladké kůže, která je sice příjemná na držení, ale není moc odolná :(
Viděl jsem spoustu mladších 508, které mají volant různě poškrábaný a mají tam různé "šlince". Taky občas o volant zavadím a škrábnu ho a strašně mě to štve :(

To barvení u takhle mladého auta bych asi nedělal. To je fakt lepší obětovat dvojku a nechat to dát do originálního stavu :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na youtube je spousta videí renovace kůže, používají smirek, soupravy včetně PUR tmele a pak lak. Souprava taky něco stojí, a výsledek je nejistý (aby to opravdu nebylo vidět, když už do toho dám 500 za soupravu). Fakticky by se měl celý volant nalakovat komplet, jinak bude přechod vidět (a to by mě štvalo nejvíc).

Asi bych volil - vydržet stávající stav, anebo dát těch 1800 za volantech.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...