Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna hlavice řadicí páky


macik.83

Recommended Posts

Nj, sorry ja jsem vul :D Shanim jinou, ja jsem to editoval a asi jsem vymazal i to dulezite :D Jde mi o to, zda se da sehne nekde klidne nejaka z druhovyroby, proste jina, ty co jsem nasel ja na internetu se mi proste nelibi. Libila by se mi takova, co delaji pro 6ti stupnovy manual, ale pro 5ti takovou nedelaji. Ta cerna je fakt oskliva, blbost, ale kdyby to slo, rad bych vymenil. Jo a  Lukasi, dekuji, tim bych se zabyval hned potom, co bych jinou sehnal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 roky později...

No já jsem se s tou originál černou bakelitovou hlavicí řadicí páky v P 2008 taky jaksi nemohl smířit, vypadá podle mě příliš lacině. Dal jsem si tam kulatou, v dnešní době tak trochu "retro" hlavici na kterou jsem zvyklý z předchozích přibližovadel P 206 a P 308. Nikdy mě do ruky nepálila...

 

006.thumb.jpg.ff3fcb6ec62538d39f0ebe63ce85058b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky za názor. Mě se zase nelíbí ta laciná černá bakelitová hlavice co tam standardně montuje Peugeot – skončila v šuplíku . Problém je, že nabídka alternativních hlavic  řadicích pák, které by pasovaly do P 2008 s 5 stupňovou převodovkou není pokud vím nijak zázračně veliká. Tady tu kulatou chromovanou retrohlavici tak beru jako sice ne ideální řešení ale jako menší zlo.  Autem jezdí manželka a říká, že jí i lépe padne do ruky. Uvidíme taky, co trvanlivost…Ale než znovu ten černý bakelit, tak to tam dám radši lebku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...