Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Blbá a blbější... aneb jak se (při)zabít a ještě se u toho natočit...


Recommended Posts

Předpokládám, že se to stalo tady
Každopádně není asi třeba cokoliv říkat. Někomu stačí, aby si uvědomil, že o tom slyší. Někomu stačí, že to vidí a někdo si to uvědomí, až to prožije ... Bohužel ne každý dostane druhou šanci.
Ta co to přežila, by měla šířit osvětu mezi vrstevníky, aby smrt její kamarádky nebyla úplně zbytečná :nevim
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj bylo to u té zastávky, jen podle informací co jsem pochytil tak vylítla do krajnice, otočila se o 180°, vlítla do protisměru a řízla to do stěny u zastávky.. nějak si to ale nedokážu představit.. ale VW Brouka to ve 150 muselo dost vynést.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznám to tam, ale jestli ten "streetview" odpovídá skutečnosti, tak se do protisměru asi dostat nemohla. Viděl bych to, že jí to prostě v těch 150km/h vyneslo, a jak za to vzala, tak bylo hotovo :myslim
Milane, těch kopií videa je na YT spousty. Třeba ZDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, tak nějak bych to viděl taky. Když si rozfázuješ ten moment před nehodou, tak je vidět, že je to vynáší a začíná se s tím prát. Pak už je to ve 150 fičák ...
Ten protisměr jsem myslel tak, že se nemohla dostat přes středový pás. To že je otočená o 180° je jasný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nejprve myslel podle informací co jsem četl, že byla v protivce, ale pak jsem viděl druhé video a je jasno.. ta zatáčka se nechá reálně projet tak 120.. a ještě na to musíš mít auto.. lehkej brouk musel jít ve 150 rovně... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chvilku předtím říká, že jede 140 (je to lehce z kopečka), takže tam to "kilopade" mít mohla. To pak stačí vyjetá kolej (po*rání od ptáka), nebo nějaký hup a člověk toho má plný ruce :(
Bohužel tady si "restart race" dát už nemůže :nevim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to tam měla určitě kilo pade... 

Děsím se tohodle dne, kdy budu zastavovat u bouračky a budu řvát na pasažéry a oni nebudou reagovat (myslím, že pána přirovnání co je slyšet ve videu je zcela přesný)...

Nedávno stačil na magistrále motorkář v bezvědomí a to se naštěstí probral... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No muselo to být drsný... Docela jsem koukal, jak to takhle "live" trvalo, než se k nim záchranáři dostali. Neměřil jsem to, ale bylo to nějakých 8min? Nutno dodat, že teda "ku*" dlouhých :o
A to byla klika, že u nich prakticky hned někdo byl a během minuty volali záchranku.
Jinak na diskuzi u článku jsem viděl zajímavý názor. Prý za pár dní, někdo udělá určitě "stream" z jízdy tímhle úsekem, aby dokázal, že se to dá projet ve 180 ... No, divná to doba :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřím, že se to dá projet.. ale né s 18 let starým broukem... 

Co vím od jednoho člověka, tak prý tam měla tak 160, když je mijela tak zrovna brala ten ostrůvek na zastávce a pak jen hrozná rána a ticho...

8 minut je ještě slušná dojezdovka.. na magistrále ačkoliv to mají kousek to taky trvalo 5,5 minuty ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak díky tomu záznamu to vše dohady nejsou :myslim Někdo v komentářích si dal tu práci a počítal dle videa kolik asi jely. Nekontroloval jsem to po něm, ale psal, že to vychází na nějakých 160-170km/h :nevim
Ale o tom, jak přesně se to stalo, se samozřejmě můžeme jen odhadovat. Bylo tam evidentně dost svědků, takže minimálně vyšetřovatelé se k tomu určitě dopracují. 
Jinak k té dojezdovce. 8 min mi, až do teď přišlo, jako dobrý číslo. Když to má ale člověk takhle před sebou a slyší to mumlání a trápení zraněných, tak je to prostě šíleně dlouhá doba :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, ChouLu napsal:

natáčeno na přední kameru na telefonu, tzn vše zrcadlově otočené ;) 

 

Já teda asi budu za "blbce", ale proč by přední kamera na telefonu měla zrcadlově otáčet? Je pravda, že ji téměř nepoužívám, selfie nedělám. Taky jsem si říkal, že mají pravostranné řízení a pak v diskusích četl názor o zrcadlovém obrazu. Podle mě to zrcadlové není.  Na videu je vidět, jak řadí levou rukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...