Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 - nejde žádná elektronika


JETOHRA

Recommended Posts

Mám velký problém, dnes jsem nejdříve nedokázal odemknout auto na dálku a po otočení klíčku v zapalování se vůbec nic neděje. Nejde žádná elektronika, rádio, nesvítí kontrolky, prostě vůbec nic jakoby jste vyndali baterii. Tu jsem i já vyndal že ji dám na nabíječku, ale ta mi ukázala že je plně nabitá. Zkoušel jsem i přes zkoušečku v autě (+ pól na baterii a - pól na karoserii) a proud do auta jde. Jde i do pojistkové skříně co je vedle baterie, ale bohužel elektrice nerozumím a víc zjistit nedokážu. Včera ještě vše bylo OK.
Moc děkuji za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám podobný problém akorát že mně kontrolky svítí i startovat jde ale nechytne to a nejdou světla blinkry stěrače větrák topení,stalo se mi to za jízdy dal jsem nahlas rádio mám to originál to zhaslo a začal mi jít ciklovač stěračů a nešli vypnout tak jsem vypnul klíček ale stěrače pořád jeli tak jsem odpojil baterku ale stěrače jeli odpojil jsem tedy konektor z motorku a zkusil nastartovat a to už to nechytlo a objevila se zmíněná závada při otočení klíčku se mi normálně rozsvítí kontrolky a k tomu parkovačky nejdou vypnout startovat jde ale nehytne to mám 206 SW 1.4HDI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...