Přejít na obsah
TomasARN

Peugeot 508 2.0 HDI, 120kW

Recommended Posts

před 9 hodinami, Taif napsal:

Jojo, dej určitě foto, jsem na to zvědav. Já mám hliníkové prahy jen vpředu, byla to součást výbavy GT Line, ale vypadá to celkem dobře. Já přemýšlím, že koupím hliníkovou ochranu zadního nárazníku pod pátými dveřmi, kvůli nakládání a vykládání.

Mohol by si dať foto tých origo prahov? Podľa toho, čo som čítal na servisboxe by to mal byť plast s chrómovým resp. hliníkovým efektom. Je to tak?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

AnotherOne    46      

Člověče nevím, já to až tak detailně nezkoumal:myslim, ale myslím, že to je hliník. Kouknu, prozkoumám , nafotím a pak poreferuji:)

TomasARN

Koupím. Také jsem nejprve přemýšlel o černé, ale pak jsem si řekl, že klidně můžu i hliníkovou, protože na nárazníku je chromová lišta, tak by to nemuselo rušit. Viděl jsem to tak na tomto autě na fotce a vypadalo to dobře...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ty máš tmavé auto, takže tmavá určitě bude dobrá. Doufám, že to půjde dobře nalepit, měla by mít ta lišta pásky 3M, takže by to mělo aj dobře držet.:super

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ak to nebude dobre drzat, vzdy sa da kupit obojstranna lepiaca paska do exterieru, cize vodeodolna. Ja asi jeden pas takej pasky pridam, pokial to bude rovnaka hrubka, lebo som zistil, ze nie vzdy je 3M dobra. Hlavne to na prvy krat dobre nalepit

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Uvidím až to koupím, jak to bude vypadat, ale fakt není problém dát o pásku navíc. Ještě musím koupit i gumovou vanu do kufru, furt něco vozím na chalupu tak ať nezasviním to krásné čalouněné plato podlahy:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No jo vidíš, úplně jsem zapomněl, že jsem na Tomově vlákně jeho 508:myslim No a na tu 508 originály tedy nejsou hliník, ale plast, jestli jsem to správně pochopil? Tak by mě zajímalo zda má TomasARN hliníkové ty prahy, a zda jsou origo...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vie niekto kde ma 508 na poistke v poistkovej skrinke v motorovom priestore + po nastartovani a pri vypnuti motora je tam -?  V navode je iba par poistiek, ale takato tam zobrazena nie je. Na 308 mam taku v navode a je to poistka k BSI na ktorej je po vypnuti motora -

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak auto prezute na nove Michelin Alpin 5. Druhe auto P308 som prezul na nove Continental WinterContact TS 860, tak som zvedavy, ako sa auta budu spravat v zime.

Na fotke je na vpredu zimne pneu a vzadu letne pneu, fotka je na porovnanie vyzoru elektronov, ale tie s letnymi sa mi pacia viac. (ale samozrejme, ze vzadu su tiez zimne, nie letne :) )

zimne pneu.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku