Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 508 2.0 HDI, 120kW


TomasARN

Recommended Posts

Tak sa mi podarilo prikupit k P308 aj druheho Peugeota do rodiny, je to P508 SW, 2.0 HDI, 120kw, r.v. 2013,  najazdenych 131 000km z toho som ja spravil zatial 1500km. Na aute som zatial menil zadne platnicky, odstranil zvysok folie co vyrobca zabudol v rohu na displeji navigacie a dotiahol subwoofer lebo rezonoval.
Nahral som si novy RNEG 2,86 1.B a mapy 2017 a teraz bojujem s SK jazykom pre navigaciu
Stihol mi uz aj ciny prísťchromovy lem na volant, okolo tlacitiek

 

DSC_0988.JPG

peugeot-508-sw-20-hdi-fap-163k-bva6-business-line (2).jpg

DSC_0989.JPG

DSC_0994.JPG

Upraveno uživatelem TomasARN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takto vyzera osvetlenie prednej stropnej lampy, ale fotene to bolo so znizenym jasom, aby to bolo dobre vidiet. Su tam este dve cervene LED, ktore svietia za tmy, vraj aby nebola uplna tma v interiéry, ale velky displej spravy dost osvetlenia aj bez toho

DSC_0015.JPG

Upraveno uživatelem TomasARN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry, taky jsem menil. Bohuzel mam verzi Active a na podloze nemam udelanou pripravu. Pak by mne taky zajimalo, jak se dostat k tem bocnim v zadu. Hnede sklicko/kryt jsem sundal a na tom jsem skoncil, jinak bych to asi rozlamal.

Upraveno uživatelem AlBunda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka jestli to na této barvě bude vůbec vidět.. Tudíž - jestli to není tak trochu zbytečné :myslim Jinak za mě ano, líbí se mi když je to "celistvé" :) Ale důležitý je aby se to líbilo hlavně tobě! Sám na autě černou střechu mám, černou lesklou wrapovkou a jsem spokojenej :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...