Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 508 2.0 HDI, 120kW


TomasARN

Recommended Posts

v sobotu bolo auto na kontrole, ktora obsahovala: kontrola tesnosti motora a prevodovky, kontrola chladiacej kvapaliny, brzdovej kvapaliny, kontrola svetiel, kontrola baterky, kontrola výfuku, kontrola klimatizácie, test bŕzd a tlmičov. Jediný problém bola horšia brzdová kvapalina, tak dnes vymenená a rovno aj na druhom aute P308, výmena trvala asi 15 minút

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne dobra sprava, vdaka kamere v aute uznala poistovna vodica, od ktoreho odletel kamen do mojho celneho skla plnenie poistneho, tak mi vratia spoluucast 166 eur, ktoru som platil cez havarijne poistenie

Upraveno uživatelem TomasARN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar paani,

chcem sa vas spytat - ci je moznost pouzit na 508 SW 2013 zrkadlo ako v inzerate nizsie, ci to bude fungovat a ako to vlastne funguje - ma to nejaky slot na sd card alebo nejak inak? ak mate s tym nejake skusenosti - sem s nimi :)

vopred dik

b.

 

linka http://bazar.automedik.cz/AMD7967558345/peugeot/508 

Upraveno uživatelem Bruno5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na a som dosiel :) super Tomas, dakujem za upresnenie, aspon s tym nemusim zabijat cas :) a najdem nejaku externu - celkom sa mi pacilo to ze je to vsetko schovane v tom oplastovani ak by sa to dalo pouzit ako black box

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten asistent mam aj ja, nevedel som ze je to takato kamerka :) ale diky za upresnenie. Poobzeram sa teda po externej kamere tak aby ju bolo minimalne vidiet. Pozeral som aj Tvoj navod ako si to napojil na elektriku v centralnom svieteni. Ked to budem riesit budem Ta otravovat kde (na ktory kabel ) si to tam napajal :)

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dnes povysavane, vycisteny interier s APC, nainpregnovane plasty, karoseria a kolesa chemicky dekontaminovane od naletovej hrdze s Iron X, umyte s penou s APC a navoskovane voskom s Carnauba

Edit: nalestene to bolo az vecer o 20:00 hod., tak na fotkach uz nie je tolko svetla

IMG_20180428_182656966-1612x1209.jpg

IMG_20180428_200940810_LL-1612x1209~2.jpg

IMG_20180428_200851104_LL-1612x1209~2.jpg

IMG_20180428_200905351_LL-1612x1209~2.jpg

IMG_20180428_100116325-1612x1209.jpg

Upraveno uživatelem TomasARN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...